Orkán Sabine dorazil. Situaci sledujeme on-line

Počasí
10. února 2020   (06:31)
Orkán Sabine dorazil. Situaci sledujeme on-line

Ve středních Čechách za sebou zanechává silný vítr největší škody na Příbramsku.


Od včerejší 22. hodiny do dnešního rána evidují hasiči ve středních Čechách 114 událostí v souvislosti se silným větrem. Nejčastěji se jedná o popadané stromy. Silný vítr přinesl také vysoké teploty, po šesté hodině bylo 13 stupňů Celsia. Vítr dosahuje na Příbramsku rychlosti 100 km/h, na sněžce dosáhly nárazy větru rychlosti 180 km/h.
 
V pohotovosti jsou hasiči, silničáři i energetici
 
Energetici uvedli, že mají pohotovost všichni zaměstnanci, kteří jsou připraveni na likvidaci následků škod způsobených silným větrem.
Lidem se také doporučuje, aby se na možné výpadky proudu předem připravili a zásobili se bateriemi, dobili si mobilní telefony, případně si připravili náhradní zdroje energie.
  
Během silného větru se doporučuje omezit jízdy autem, zajistit pečlivě všechny volně uložené předměty. Lidé by se také měli vyhýbat budovám, které mají narušenou statiku nebo u kterých hrozí pád střešních krytin.

6:00
První přerušení dodávky elektřiny je hlášeno z obce Pečice na Příbramsku.

6:20
Pokud jste svědky mimořádné události, můžete redakci pribram.cz kontaktovat na čísle 604 566 555, případně na e-mailu pribram@pribram.cz. Děkujeme.

6:30
Doprava v ulicích Příbrami je prozatím bez komplikací. Místy leží na silnicích popadané větve. Provoz na dálnici D4 je plynulý. 

6:40
Hasiči likvidují požár stohu v Hudčicích. Na Rožmitálsku odstraňují popadané stromy.

6:50
Sedlčany hlásí výpadky proudu. Bohostice jsou bez elektřiny od třetí hodiny.

7:00
Ve Středočeském kraji je bez proudu asi 9000 odběrných míst, společnost ČEZ eviduje v kraji 15 poruch na vedení vysokého napětí.

7:05
Silný vítr komplikuje v kraji dopravu. Nejezdí některé příměstské autobusy.

7:30
Rožmitál pod Třemšínem hlásí výpadky proudu. Obory na Příbramsku také bez elektřiny.

7:35
Profesionální hasiči ze Sedlčan likvidují popadané stromy na hlavním tahu do Příbrami.

7:40
Petrovice - výpadek elektřiny. Místní škola vyhlásila ředitelské volno. Volno mají také školáci v Novém Kníně. 

7:50
Omezen provoz na dálnici D4. Na 17. kilometru dálnice, ve směru na Příbram, leží padlý strom přes oba jízdní pruhy. Na místo vyjíždějí hasiči.

8:00
"V průběhu víkendu byly zpřesňovány informace o blížící se vichřici. Varování hydrometeorologického ústavu z včerejšího poledne hovořilo o extrémním stupni nebezpečí. Do pohotovosti byly uvedeny jednotky IZS, zároveň jsme prostřednictvím SMS a sociálních sítí informovali obyvatele o hrozícím nebezpečí. Aktivovány byly i některé jednotky sborů dobrovolných hasičů, zejména ty, které disponují technikou vhodnou k odstraňování škod napáchaných větrem. Posílili jsme i službu Městské policie pro případ nutné součinnosti s ostatními složkami.
 
Prosím občany, aby dbali velké opatrnosti a svůj pohyb venku omezili na nejnutnější minimum. Při řízení motorových vozidel dbejte maximální opatrnosti."

Sdělil redakci starosta města Příbrami, Jan Konvalinka

8:05
Ve Středočeském kraji řeší energetici společnosti ČEZ nejvíce poruch v celé republice, bez elektřiny je zde na 37.000 domácností, oznámila mluvčí firmy ČEZ Soňa Holingerová. V regionu je 39 poruch na vedení vysokého napětí. "V terénu máme stovky pracovníků poruchových čet, kteří se snaží obnovit dodávky elektřiny co nejdříve. Pomáhá jim i těžká technika, motorové pily, auta s plošinou, která usnadňují opravy vedení i prořezávání větví ve výškách. Příčinou poruch je pád stromů a větví do vedení následkem silného větru," řekla mluvčí firmy ČEZ Soňa Holingerová.

8:06
K silnému větru a dešti dorazila i bouřka. 

8:10
Tísňová linka hasičů ve Středočeském kraji byla v noci místy zahlcená, některé události tak vyřizovalo operační středisko hasičů i v Jihomoravském kraji. "Funguje to tak standardně, když je linka zahlcená, telefonáty takzvaně přepadávají do jiných krajů. Linka v Jihomoravském kraji tak přijímala některé události ze Středočeského kraje," uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. To ale neznamená, že hasiči z jihu Moravy vyjížděli do Středočeského kraje, události operační středisko vyřizovalo a postupovalo zpět.

8:20
"V příbramské nemocnici jsme zatím v souvislosti s bouří evidovali jen drobný výpadek elektřiny, který se povedlo ihned vyřešit tak, že nebyl prakticky patrný a v areálu máme v tuto chvíli jeden zlomený strom." uvedl pro pribram.cz mluvčí nemocnice Martin Janota.

8:57
Podle hasičů je nejhorší situace Příbramsku, Benešovsku a v okresech Praha-východ a Praha-západ."V souvislosti se silným větrem vyjížděli prozatím hasiči na Příbramsku k šedesáti událostem," sdělila redakci mluvčí hasičů Tereza Fliegerová s tím, že v rámci celého Středočeského kraje je od večerních hodin událostí 350.

9:04
Energetici mají nejvíce poruch na Kladensku, Příbramsku, Benešovsku a Rakovnicku. "V terénu máme stovky pracovníků poruchových čet, kteří se snaží obnovit dodávky elektřiny co nejdříve. Pomáhá jim i těžká technika, motorové pily, auta s plošinou, která usnadňují opravy vedení i prořezávání větví ve výškách. Příčinou poruch je pád stromů a větví do vedení následkem silného větru," řekla mluvčí firmy ČEZ Soňa Holingerová.

9:08
Bez proudu zůstala dnes ráno kvůli silnému větru téměř stovka tisíc odběratelů po celém Česku. V síti firmy ČEZ bylo bez elektřiny po 07:00 asi 90.000 odběrných míst a v síti firmy E.ON 6000 domácností. Nejhorší je situace ve středních Čechách, kde je bez proudu kolem 37.000 domácností. V tiskových zprávách to oznámily firmy ČEZ a E.ON.

9:10
Hasiči odstanili padlý strom přes kolejiště u Nového Rybníka. Doprava mezi Příbramí a Milínem byla omezena přibližně jednu hodinu.


9:40
V současnosti se vítr přechodně zklidnil, ale během dne bude postupně opět zesilovat. 

10:05
Profesionální hasiči z Příbrami zasahují u narušeného komínového tělesa rodinného domu v Jincích. Na místě je i výšková technika.

11:02
Ve Středočeském kraji je kvůli silnému větru bez elektřiny 28.000 odběratelů, energetici se snaží odstranit 43 poruch na vedení vysokého napětí. Kvůli počtu poruch vyhlásila společnost ČEZ dnes dopoledne ve středních Čechách kalamitní stav. Situace se v kraji uklidňuje také z pohledu hasičů. Zatímco dnes ráno přibylo každou hodinu více než 100 nových případů, mezi 9:00 a 10:00 hasičům lidé nahlásili 40 nových událostí, o hodinu dříve 60. Nejvíce zasaženým okresem ve středních Čechách je podle hasičských statistik Příbram.

11:05
Pro hlášení poruch dodávek elektrické energie můžete využít bezplatné linky 800 850 860.

12:00
Hasiči likvidovali v příbramské ubytovně závadu na střešní konstrukci. Došlo zde k uvolnění plechů a polystyrenu, který skončil mimo budovu.

12:20
U obce Čimelice došlo k převrácení tandemu nákladního vozidla. Jeden jízdní pruh je na silnici I/4 neprůjezdný. Na místo jede policie.

12:59
Dvě komunikace jsou momentálně kvůli padlým stromům uzavřeny. K první události došlo u obce Lazsko, kdy strom ležel přes celou komunikaci. Příbramští hasiči jsou již na místě. Obdobná situace panuje na silnici II/118 u Čenkova. Zde je silnice také uzavřena.

13:00
Za polslední hodinu evidují Středočeští hasiči dalších 150 událostí. 

13:30
Uzavřená silnice mezi Vysokým Chlumcem a Nechvalicemi. Padlý strom přes oba jízdní pruhy odstraňují hasiči. Ve směru na Nechvalice se tvoří kolona.

13:49
Další dopravní komplikace. Silnice mezi Vysokým Chlumcem a Nechvalicemi je momentálně neprůjezdná. V místě padlý strom přes oba jízdní pruhy, hasiči jsou na místě.

14:13
Tři padlé stromy hlásí Věšín, na místě dobrovolná jednotka hasičů z Rožmitálu pod Třemšínem.

14:15
Uvolněné plechové střechy zaměstnávají hasiče ve Zvíroticích.

16:05
Středočeští hasiči vyjížděli mezi 13:00 a 14:00 k 339 událostem, minimálně 322 z nich souvisí se silným větrem. Kvůli silnému větru vyjížděli středočeští hasiči od nedělních 22:00 k více než 900 událostem. Nárůst za uplynulou hodinu je zatím nejvyšší, kteří hasiči zaznamenali. Během ranního přechodu hlavní části orkánu přes území kraje vyjížděli každou hodinu k více než stovce případů.
Nejzasaženějším okresem je nyní zřejmě Praha-západ, značně zasažené je také Příbramsko.

16:08
Vítr dosahuje momentálně rychlosti 83 km/h. Začíná i sněžit, což může přinést další problémy, především v dopravě.

18:27
Středočeští hasiči vyjížděli od nedělních 22:00 do dnešních 17:00 kvůli silnému větru k více než 1100 událostem. Největší nárůst počtu událostí měli hasiči mezi 13:00 a 14:00, kdy vyjížděli k 339 událostem. Od 14:00 se situace postupně uklidňuje, mezi 16:00 a 17:00 vyjížděli hasiči k 72 novým případům.
Od včerejší 22. hodiny do dnešního rána …


Kontejnery u příbramské nemocnice
Kontejnery u příbramské nemocnice
Žižkova ulice v Příbrami. Zdroj fotografie: Lukáš Čížek
Žižkova ulice v Příbrami. Zdroj fotografie: …
Hasiči odstraňují padlý strom v Žižkově ulici
Hasiči odstraňují padlý strom v Žižkově …
Větve stromů blokují průjezd na silnicích v regionu
Větve stromů blokují průjezd na silnicích v …
Provoz na trati mezi Příbramí a Milínem omezil padlý strom na kolejišti
Provoz na trati mezi Příbramí a Milínem omezil …
Hasiči zasahují v Jincích. Došlo zde k narušení komínového tělesa rodinného domu
Hasiči zasahují v Jincích. Došlo zde k …
Haiči likvidovali v příbramské ubytovně závadu na střešní konstrukci
Haiči likvidovali v příbramské ubytovně závadu …
Poničená stodola v obci Vacíkov. Foto: Markéta Balková, starostka obce Hvožďany
Poničená stodola v obci Vacíkov. Foto: Markéta …
Vyvrácené stromy u Hvožďan. Foto: Markéta Balková, starostka obce Hvožďany
Vyvrácené stromy u Hvožďan. Foto: Markéta …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Tomáš Pečenka

Související články

Letošní červen byl nejdeštivější za posledních 60 let Letošní červen byl nejdeštivější za posledních 60 let Hygienici kontrolovali kvalitu vody v přírodních koupalištích. U Županovic byl prokázán nárůst sinic Hygienici kontrolovali kvalitu vody v přírodních koupalištích. U Županovic byl prokázán nárůst sinic Rok se překulil do své druhé poloviny a začaly tak očekávané prázdniny a doba letní dovolené. Opět přichází tak dlouho očekávané období, kdy by lidé alespoň načas měli zapomenout na své starosti, děti na své povinnosti a plně se věnovat odpočinku. No a kde jinde co nejlépe relaxovat nežli v přírodě, nejlépe na břehu řeky nebo hezkého rybníka s čistou vodou. 6. července 2020   (17:39) Ornitologové vyzvali veřejnost, aby jim pomohla zkontrolovat hnízda čápů a sečíst mláďata Ornitologové vyzvali veřejnost, aby jim pomohla zkontrolovat hnízda čápů a sečíst mláďata Na více než 140 čapích hnízdech byla již pozorována vzrostlá čapí mláďata. Kde jsou další? Ornitologové vyzývají veřejnost k zapojení do sledování čapích hnízd. 6. července 2020   (14:02) Při sekání luk umírají tisíce srnčat. Jedno z nich mělo štěstí, i když přišlo o zadní nohu, dokáže se pohybovat rychlostí blesku Při sekání luk umírají tisíce srnčat. Jedno z nich mělo štěstí, i když přišlo o zadní nohu, dokáže se pohybovat rychlostí blesku Při sekání trávy v České republice každoročně přijde o život 50 až 60 tisíc srnčat. 6. července 2020   (11:20) Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce "Celkově bude období od 6. července do konce července srážkově podnormální, popřípadě na spodní hranici dlouhodobého srážkového normálu," uvedli meteorologové. 5. července 2020   (12:30)
Další články

Letošní červen byl nejdeštivější za posledních 60 let Letošní červen byl nejdeštivější za posledních 60 let Sněmovna schválila zrušení daně z nabytí nemovitostí Sněmovna schválila zrušení daně z nabytí nemovitostí Téměř polovina lidí roušky v obchodech a při cestování veřejnou dopravou neodloží Téměř polovina lidí roušky v obchodech a při cestování veřejnou dopravou neodloží Nezaměstnanost ve středních Čechách v červnu vzrostla na 3,2 pct Nezaměstnanost ve středních Čechách v červnu vzrostla na 3,2 pct Úřady práce v regionu evidují 30.198 uchazečů o zaměstnání. 8. července 2020   (08:32) Epidemie koronaviru nám mnohé vzala, ale i dala, říká šéfredaktor pribram.cz Epidemie koronaviru nám mnohé vzala, ale i dala, říká šéfredaktor pribram.cz „Museli jsme přejít ze zavedeného redakčního systému a dosavadní praxe na úplně jiný režim,“ uvedl v rozhovoru majitel a šéfredaktor pribram.cz Tomáš Pečenka. 8. července 2020   (06:09) U Třebska skončilo auto na střeše, policisté komunikaci uzavřeli U Třebska skončilo auto na střeše, policisté komunikaci uzavřeli V úterý po 18. hodině vyjížděly záchranné složky na silnici mezi Třebskem a Modřovicemi na Příbramsku 7. července 2020   (19:07) Navzdory předem avizované dopravní akci porušil každý čtvrtý řidič předpisy Navzdory předem avizované dopravní akci porušil každý čtvrtý řidič předpisy Ačkoliv policisté dopředu upozorňovali, že bude na silnicích zvýšený počet hlídek, řidiči si pozor nedali. 7. července 2020   (16:34) Rodiny s dětmi, kde rodiče pracují, by mohly dostávat vyšší přídavky na děti Rodiny s dětmi, kde rodiče pracují, by mohly dostávat vyšší přídavky na děti Přídavek na dítě zatím pobírají rodiny s příjmem pod 2,7násobkem životního minima. Dávka činí 500, 610 či 700 korun měsíčně podle věku dítěte. 7. července 2020   (13:55) Vážná dopravní nehoda omezila provoz na silnici I/4, po čelním střetu skončila jedna cestující v nemocnici Vážná dopravní nehoda omezila provoz na silnici I/4, po čelním střetu skončila jedna cestující v nemocnici V úterý dopoledne vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě na Strakonické silnici. 7. července 2020   (12:01)
Opilá  a agresivní cestující odmítala opustit vlak. Než skončila v cele, museli policisté zajistit péči o její dítě Opilá a agresivní cestující odmítala opustit vlak. Než skončila v cele, museli policisté zajistit péči o její dítě Policejní cela o svátečním pondělí nezela prázdnotou. Nejprve v ní skončil agresivní opilý muž, následně podnapilá cestující. 7. července 2020   (10:53) Odměny dostanou všichni zdravotníci, nejen ti v první linii Odměny dostanou všichni zdravotníci, nejen ti v první linii Odměny se budou pohybovat od 10 do 40 tisíc. 7. července 2020   (09:52) AKTUALIZOVÁNO Druhý prázdninový týden se policisté zaměří na Strakonickou, zvýšený dohled bude i na dálnici D4 Druhý prázdninový týden se policisté zaměří na Strakonickou, zvýšený dohled bude i na dálnici D4 Větší množství hlídek bude na silnicích i v tomto týdnu. 7. července 2020   (09:06) Slovinsko vrátilo Českou republiku zpátky na seznam bezpečných zemí Slovinsko vrátilo Českou republiku zpátky na seznam bezpečných zemí Slovinsko vrací ČR s výjimkou severní Moravy mezi bezpečné země 7. července 2020   (06:43) Hygienici kontrolovali kvalitu vody v přírodních koupalištích. U Županovic byl prokázán nárůst sinic Hygienici kontrolovali kvalitu vody v přírodních koupalištích. U Županovic byl prokázán nárůst sinic Rok se překulil do své druhé poloviny a začaly tak očekávané prázdniny a doba letní dovolené. Opět přichází tak dlouho očekávané období, kdy by lidé alespoň načas měli zapomenout na své starosti, děti na své povinnosti a plně se věnovat odpočinku. No a kde jinde co nejlépe relaxovat nežli v přírodě, nejlépe na břehu řeky nebo hezkého rybníka s čistou vodou. 6. července 2020   (17:39) Ornitologové vyzvali veřejnost, aby jim pomohla zkontrolovat hnízda čápů a sečíst mláďata Ornitologové vyzvali veřejnost, aby jim pomohla zkontrolovat hnízda čápů a sečíst mláďata Na více než 140 čapích hnízdech byla již pozorována vzrostlá čapí mláďata. Kde jsou další? Ornitologové vyzývají veřejnost k zapojení do sledování čapích hnízd. 6. července 2020   (14:02) Při sekání luk umírají tisíce srnčat. Jedno z nich mělo štěstí, i když přišlo o zadní nohu, dokáže se pohybovat rychlostí blesku Při sekání luk umírají tisíce srnčat. Jedno z nich mělo štěstí, i když přišlo o zadní nohu, dokáže se pohybovat rychlostí blesku Při sekání trávy v České republice každoročně přijde o život 50 až 60 tisíc srnčat. 6. července 2020   (11:20) Před 605 lety skonal na hranici Jan Hus Před 605 lety skonal na hranici Jan Hus V renesanci sloužil Hus jako štít protestantům, v období národního obrození byl vyzdvihován jako vlastenec, bojovník za svobodu a pravdu. 6. července 2020   (08:12) Spisovatel Hofmeister: Rodák z Rožmitálu má svůj film Spisovatel Hofmeister: Rodák z Rožmitálu má svůj film V pátek 10. července bude ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem uvedena premiéra filmu Rudolf Richard Hofmeister. Částečně hraný dokument je věnován autorovi fantastické literatury a knih o pravěku. 6. července 2020   (07:40) Opilý řidič smetl na výjezdu z Příbrami projíždějící auto. Ženu s dítětem převezla sanitka do nemocnice Opilý řidič smetl na výjezdu z Příbrami projíždějící auto. Ženu s dítětem převezla sanitka do nemocnice Fotky z dovolené na sociálních sítích? Dobrý zdroj informací pro zloděje Fotky z dovolené na sociálních sítích? Dobrý zdroj informací pro zloděje Krádeže vloupáním tvoří více než jednu pětinu majetkové trestné činnosti. Pachatelé si své objekty pro napadení tipují podle lokality, umístění nemovitosti a jejího vzhledu, ale také na základě informací získaných ze sociálních sítí. 5. července 2020   (18:10) Řidič nákladního vozu prudce zabrzdil a vysypal na silnici pivovarské mláto, Strakonická byla uzavřena Řidič nákladního vozu prudce zabrzdil a vysypal na silnici pivovarské mláto, Strakonická byla uzavřena Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce "Celkově bude období od 6. července do konce července srážkově podnormální, popřípadě na spodní hranici dlouhodobého srážkového normálu," uvedli meteorologové. 5. července 2020   (12:30) Obrazem: Hasiči zveřejnili fotografie ze záchranné akce u Cukráku Obrazem: Hasiči zveřejnili fotografie ze záchranné akce u Cukráku Orel mořský nemá v přírodě žádného přirozeného predátora, největším nebezpečím je pro něj člověk Orel mořský nemá v přírodě žádného přirozeného predátora, největším nebezpečím je pro něj člověk Vztah Karla Čapka a Olgy Scheinpflugové k automobilismu ukazuje nová část expozice v Čapkově památníku Vztah Karla Čapka a Olgy Scheinpflugové k automobilismu ukazuje nová část expozice v Čapkově památníku Nové prostory v památníku dnes byly slavnostně otevřeny při příležitosti výročí 85 let od jejich první cesty do Alp. 4. července 2020   (18:19) Jednasedmdesátiletý řidič narazil do svodidel a vylétl mimo dálnici, na pomoc vzlétl vrtulník Jednasedmdesátiletý řidič narazil do svodidel a vylétl mimo dálnici, na pomoc vzlétl vrtulník Dálnici D4 u Cukráku zablokovala nehoda, policisté komunikaci uzavřeli 4. července 2020   (15:16) Lidé budou moci na obloze spatřit kometu Neowise. Dobře viditelná bude i pouhým okem Lidé budou moci na obloze spatřit kometu Neowise. Dobře viditelná bude i pouhým okem O působivou podívanou se teď na obloze starají planety Jupiter a Saturn 4. července 2020   (11:16) Lišáka Větrníka připravili o rodinu myslivci, Eliška se stala nepohodlnou Lišáka Větrníka připravili o rodinu myslivci, Eliška se stala nepohodlnou Na Příbramsku vznikla další petice proti těžbě uranových hald Na Příbramsku vznikla další petice proti těžbě uranových hald Za peticí, kterou zatím na internetu podpořilo kolem 60 lidí, stojí starosta Petrovic Petr Štěpánek, starosta obce Háje David Lukšan a geolog Petr Kareš. 4. července 2020   (07:00) Leoš Mareš se po čtyřech letech chystá do Příbrami, doprovodí ho skupina Holki Leoš Mareš se po čtyřech letech chystá do Příbrami, doprovodí ho skupina Holki Česká moderátorská jednička dokáže každý rok vyprodat tři dny po sobě O2 arénu, letní vystoupení vyprodává za hodinu a na Instagramu ho aktuálně sleduje více než 1.000.000 lidí. 3. července 2020   (19:00) Řidička felicie narazila u Velké Lečice do stromu, na pomoc spěchal vrtulník Řidička felicie narazila u Velké Lečice do stromu, na pomoc spěchal vrtulník Zaklíněnou ženu museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit. 3. července 2020   (17:16) Stavební část Junioru je dokončena. Procházku si můžete zpříjemnit točeným pivem nebo malinovkou Stavební část Junioru je dokončena. Procházku si můžete zpříjemnit točeným pivem nebo malinovkou Výdejní okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově. 3. července 2020   (14:40) Provoz na Strakonické kolabuje, tvoří se několikakilometrové fronty Provoz na Strakonické kolabuje, tvoří se několikakilometrové fronty Střet tří vozidel značně narušil provoz na silnici I/4 u obce Těchařovice na Příbramsku. 3. července 2020   (12:12) Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco Sportovní zařízení města Příbram mají pro návštěvníky areálu Nový rybník na letošní sezónu velkou programovou novinku. Jsou jí animační programy, které se konají každé úterý, středu, pátek a sobotu. 3. července 2020   (10:57) Soud rozplétá rozsáhlou drogovou kauzu ve věznici Bytíz Soud rozplétá rozsáhlou drogovou kauzu ve věznici Bytíz Česko už není pro Slovinsko mezi epidemiologicky bezpečnými státy Česko už není pro Slovinsko mezi epidemiologicky bezpečnými státy Lidé přijíždějící do Slovinska musí prokazovat místo svého pobytu nebo vlastnictví nemovitosti či lodě v prázdninové destinaci. 3. července 2020   (09:02) Nepřehlédněte Jaroslav Starka: Když se liga nedohraje, my nepadáme, jsem nadšený Jaroslav Starka: Když se liga nedohraje, my nepadáme, jsem nadšený Kvalita vody na příbramských koupalištích je stále velmi dobrá Kvalita vody na příbramských koupalištích je stále velmi dobrá Na všech místech, kde hygienici kvalitu vody měřili, ji hodnotili stupněm jedna nebo dva. 3. července 2020   (06:18) V příbramském odběrovém místě otestují přibližně deset lidí denně, v březnu to bylo až padesát V příbramském odběrovém místě otestují přibližně deset lidí denně, v březnu to bylo až padesát Měsíční náklady na příbramské odběrné místo jsou okolo 350.000 korun. 2. července 2020   (20:00) Kvůli koronaviru v týmu Karviné má Příbram šanci zůstat v první lize Kvůli koronaviru v týmu Karviné má Příbram šanci zůstat v první lize Pokud by se nedohrála skupina o záchranu, z nejvyšší soutěže by nikdo nesestoupil, a i Příbram by zůstala v první lize bez dohrání barážových zápasů. 2. července 2020   (17:35)


Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz