1. 7. svátek má Jaroslava




Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast

3. dubna 2019   (09:45)
Dalších 15 fotografií v galeriiOrganizátoři Route 66 očekávají rekordní účast

Za několik dní bude patřit náměstí T.G.M. v Příbrami milovníkům a majitelům motorek a automobilů. Uskuteční se další ročník přejezdu nejkratší silnice Route 66 na světě.



Tato tradiční akce začíná v sobotu 13. dubna okolo 10.00 a od této hodiny se budou na plochu náměstí sjíždět výstavní motorové kousky z celé republiky a připraven bude take doprovodný program.

Organizátoři chystají některé menší i větší změny, jejichž cílem je klidný průběh akce a její další posunutí směrem dopředu.
“Chceme připravit pohodový den pro majitele aut a motorek, kteří přijedou na Českou Route 66 a zároveň vytvořit komfort pro návštěvníky. V kombinaci pohody a komfortu nezapomínáme a na stejnou úroveň stavíme bezpečnost celého přejezdu,” přiblížil cíl akce Vojta Hrach z Cowárny. Organizátoři jsou rádi, že svojí účast potvrdil také zakladatel a otec přejezdu David Horák. Myšlenka zůstává stejná i poté, co akce změnila organizátora.

Letošní ročník bude opět považován za průvodní akci začínající plechovkářské a motorkářské sezóny. Pokud zvažujete zamířit do podbrdské krajiny a účastnit se příbramské Route 66, tak dorazte autem, na motorce nebo pěšky.
V rámci doprovodného programu se chystá vystoupení cheleeders, posílení ozvučení či vyšší počet stánků s občerstvením na ploše náměstí.

“Již nyní máme o několik desítek registrovaných účastníků více, než tomu bylo v minulém roce. Jsme za to moc rádi, ale zároveň máme respekt z kapacity náměstí, která není nafukovací. Věříme, že se všichni vejdeme a nebudeme muset použít ono (ne)oblíbené slovo “vyprodáno”, shrnul třetí z organizátorů Ondřej Lachman, majitel dílny Vazírna.
Tato tradiční akce začíná v sobotu 13. dubna …

Fotogalerie

Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (1) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (2) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (3) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (4) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (5) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (6) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (7) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (8) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (9) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (10) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (11) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (12) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (13) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (14) Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast (15)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: top








Další články

Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na … AKTUALIZOVÁNO Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v … LIFESTYLE Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde … AKTUÁLNĚ Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala … AKTUÁLNĚ Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Letní prázdniny jsou pro děti obdobím her, výletů a dobrodružství. Právě během nich … AKTUÁLNĚ Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Léto je obdobím dovolených a mnoho lidí si odpočinek neumí představit bez svého … NEPŘEHLÉDNĚTE PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou Cestující veřejnou dopravou ve středních Čechách čeká od středy 1. července několik … AKTUÁLNĚ Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na … AKTUALIZOVÁNO Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník K vážně vypadající dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne na silnici 118 u obce … AKTUALIZOVÁNO
Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Fotka z ultrazvuku, první krůčky, koupání ve vaně nebo záchvat vzteku v obchodě. To … NÁZOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz