5. 7. je st. svátek (Cyril a Metoděj)

Opilý muž na Příbramsku usnul v kolejišti a nad ním projel vlak

NEPŘEHLÉDNĚTE
4. července 2021   (09:21)
Opilý muž na Příbramsku usnul v kolejišti a nad ním projel vlak
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka/ fotografie z dnešního. Přejezd, kde k události došlo

Ze sobotní noci si toho cizinec moc nevybavuje.


Operační středisko středočeské záchranky přijalo v neděli před šestou hodinou ranní oznámení o srážce osoby na kolejišti poblíž obce Hudčice na Příbramsku. Na místo vyjely záchranné složky, vzlétl i vrtulník.

Po příjezdu zdravotníků vzniklo podezření, že muž utrpěl vážná poranění, nemohl ani objasnit, co se stalo. „Byl částečně zaklíněný pod vlakem, po vyproštění odmítal zdravotní péči,“ informovala pribram.cz mluvčí záchranky Petra Holomová.
Dalším šetřením bylo zjištěno, že v kolejišti usnul. Podle informací pribram.cz byl muž silně opilý. „Přivolaný vrtulník záchranáři odvolali, do nemocnice byl přepraven pozemní cestou s úrazem dolní končetiny,“ řekla Holomová.
Policistům se vzhledem k silné opilosti zraněného nepodařilo ztotožnit. „Evidentně se jedná o cizího státního příslušníka, který u sebe neměl žádný průkaz totožnosti,“ informovala pribram.cz policejní mluvčí Lucie Nováková.

Ve vlaku nedošlo ke zranění žádných osob. Policisté muže po jeho vystřízlivění vyslechnou, aby objasnil, za jakých okolností k události došlo. Provoz na trati Březnice – Hudčice byl po osmé hodině obnoven.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Oblíbený výletní vlak Cyklohráček vyráží i letos na mimořádné prázdninové výlety. Od … AKTUÁLNĚ Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Léto a prázdniny jsou obdobím, kdy tisíce lidí míří k moři, na koupaliště, k rybníkům … AKTUÁLNĚ Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Příbram má nový velký sportovní úspěch. Petruška Škopková se na letošním Mistrovství … SPORT Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu První červencový víkend patří v Příbrami tradiční Prokopské pouti. Největší a … ZAJÍMAVOSTI Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí Červencové státní svátky letos připadají na neděli 5. července a pondělí 6. července. … AKTUÁLNĚ Mateřídouška provoněla brdské stráně. Drobounká bylinka s velkou silou Mateřídouška provoněla brdské stráně. Drobounká bylinka s velkou silou Začátek léta přináší do brdských luk a pastvin jednu z nejkrásnějších a … POZNÁVÁME BRDY Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program V sobotu 4. července od 9 hodin se v Drahenicích uskuteční tradiční Drahenice Cup ve … NEPŘEHLÉDNĚTE Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami stejně jako minulý týden a to v … DOPRAVA Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Iktové centrum Oblastní nemocnice Příbram, specializované pracoviště určené pro … AKTUÁLNĚ
Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně K řetězové dopravní nehodě došlo v pátek dopoledne na silnici II/604 u Milína, která … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz