Opilá a agresivní cestující odmítala opustit vlak. Než skončila v cele, museli policisté zajistit péči o její dítě
7. července 2020 (10:53)
foto: pribram.cz
Policejní cela o svátečním pondělí nezela prázdnotou. Nejprve v ní skončil agresivní opilý muž, následně podnapilá cestující.
Dne 6. července navečer přijal operační důstojník na lince 158 informaci, že se v Březnici perou dvě osoby. Po příjezdu na místo příslušníci policie zjistili, že 36letý muž nejdříve slovně a poté fyzicky napadl o šest let mladšího muže. I před policisty byl neustále agresivní a nechtěl svého jednání ani přes opětovnou výzvu zanechat. Následně byl dotyčný převezen do policejní cely, v dechu mu hlídka naměřila téměř tři promile alkoholu. Nyní se bude zpovídat z přestupku proti občanskému soužití a proti veřejnému pořádku, ve správním řízení mu hrozí pokuta ve výši až 20 tisíc korun.
Hodinu poté vyjížděla jiná policejní hlídka na vlakové nádraží v Příbrami. Ve vlaku, který přijel ve směru od Březnice, seděla žena, která vulgárně nadávala cestujícím a nechtěla ze soupravy vystoupit. Policisté u 30leté ženy zjistili při dechové zkoušce skoro dvě promile alkoholu. Před jejím umístněním do policejní cely však museli zajistit péči o nezletilé dítě, které měla s sebou. Ženě může být uložena ve správním řízení za přestupek proti veřejnému pořádku, kdy budila veřejné pohoršení, až desetitisícová pokuta.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR_Jakub Pečenka
PČR_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Čím si připíjíme na Silvestra a Vánoce: prosecco, šampaňské nebo český sekt?
Bublinky patří k největším symbolům oslav. Na Silvestra i o Vánocích saháme po šumivém …
Zajímavosti
Last Vish Nite potřetí: Rocková a punková noc rozezní Příbram
Rock, punk a pořádná dávka energie. Už 30. prosince se v Příbrami uskuteční třetí …
Chovatelé musí být ve střehu kvůli ptačí chřipce
Rostoucí počet ohnisek ptačí chřipky a šíření nákazy může zasáhnout i Příbramsko. …
Sváteční past: Co dělat, když vám dojdou léky a ordinace je zavřená
Sváteční volno je pro většinu lidí čas klidu. Pro pacienty, kterým dojdou pravidelně …
Zdravotnictví
Tento týden nás čeká chladno a větrno, na hory dorazí i trvalejší sněžení
Pondělí 29. prosince začalo přesně podle předpovědí Českého hydrometeorologického …
Kompletní novoroční mozaika: co opozice přeje Příbrami do roku 2026
Z radnice už zazněla oficiální přání, své novoroční slovo přidala i naše redakce. Aby …
Nepřehlédněte
Ohňostroj chystá na Nový rok z velkých středočeských měst Kutná Hora a Kolín, Příbram bude bez ohňostroje
Z velkých měst ve středních Čechách přivítá nový rok tradičním ohňostrojem Kutná Hora …
Nové standardy sjednotí podobu a služby parkovišť P+R ve Středočeském kraji
Jednotná pravidla, moderní technologie a propojení do jednoho systému. Středočeský …
Nový klip hudebníka Kocouru se natáčel v Příbrami
Na tvorbě videoklipu k písni Prolomíme ledy se podílel třicetičlenný tým. „Klip má …
Podolský most a návrat staré Vltavy
Současná nízká hladina Vltavy odhaluje místa, která běžně zůstávají skrytá pod vodou. …
TIP NA VÝLET




