25. 6. svátek má Ivan

ON-LINE: Zasedání zastupitelstva v Příbrami

14. února 2022   (15:54)
foto, video: MěÚ Příbram

Pokud nebude program doplněn, mohlo by zastupitelstvo skončit velmi brzy.


Ke svému pravidelnému jednání se právě sešlo příbramské zastupitelstvo. Na to bude čekat pouze 11 bodů, a to včetně zahájení a závěrečné diskuze. Pokud nebude program dodatečně doplněn, dá se očekávat velmi krátký průběh.

Zastupitelé budou například projednávat zprávu o plnění usnesení zastupitelstva nebo přehled účasti členů na jednání výborů města. Z předložených materiálů lze vyčíst, že zatímco někteří nevynechali ani jedno jednání, najdou se i tací, kteří se na něm neukázali za minulý rok ani jednou.
Zbývající body se zabývají prodejem a výkupem pozemků. Ve většině případů se jedná jen o jednotky metrů čtverečních kvůli scelení pozemků, výstavbě cesty, garáže nebo odstranění katastrálních nepřesností.

Zastupitelé budou také projednávat žádosti ke Změně č. 2 územního plánu, které přišly za poslední dva roky a také návrhy odborů města. K nim se postupně vyjádřili pořizovatel, autor územního plánu, architekt, pracovní skupina pro územní plán a rada města. Zastupitelstvo rozhodne, které návrhy pustí dál. Pak bude následovat zpracování změn, veřejné projednání a o konečném přijetí změn rozhodne až nové zastupitelstvo.
Program:
1. a) Zahájení, ověření zápisu z minulého ZM, určení ověřovatelů
b) Schválení programu jednání
c) Informace rady města
2. Zpráva o plnění usnesení ZM Příbram za období od 01.10.2021 do 31.12.2021 včetně plnění
usnesení ZM za minulé období
3. Přehled účasti členů na jednání výboru ZM za II. pololetí 2021
4. Žádost o prodeji části pozemku p. č. 515/7 o výměře cca 23 m2 v katastrálním území Březové Hory
5. Návrh na výkup pozemků p. č. 4479/4, p. č. 4480/2, p. č. 4481/1, vše v k. ú. Příbram a pozemku
p. č. 290/4 v k. ú. Zdaboř
6. Návrh na výkup pozemku p. č. 2580/34 v k. ú. Příbram
7. 1) Návrh na revokaci usnesení Zastupitelstva města Příbram ze dne 06.12.2021,
č.usn.716/2021/ZM
2) Návrh na převod pozemku p. č. 2279/1 v k. ú. Příbram
8. 1) Žádost o prodeji části pozemku p. č. 165 a časti pozemku p č. 604/1, oba v katastrálním území
Březové Hory
2) Žádost o prodeji jiné části pozemku p. č. 165 v katastrálním území Březové Hory
9. Rozhodnutí o pořízení Změny č. 2 Územního plánu Příbram
10. Různé
11. Diskuze, interpelace, závěr

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Další články

Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost S blížícími se letními prázdninami a obdobím dovolených začínají tisíce Čechů plánovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Na poslední školní den děti v Příbrami rozhodně nezapomenou. V pátek 26. června se u … NEPŘEHLÉDNĚTE Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Menstruační volno je téma, které se v posledních měsících dostává do popředí veřejné … ANKETA Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Turistika je obrovským trendem a Češi stále častěji vyrážejí do rakouských Alp nebo … NÁZOR Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit … AKTUÁLNĚ Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský … NEPŘEHLÉDNĚTE Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál Možná jste si v posledních dnech všimli změny, která se objevila v oknech naší … PR Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Během týdne bude na celém území České republiky zesilovat příliv velmi teplého … AKTUÁLNĚ
Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz