8. 3. svátek má Gabriela

Okurková sezona? My máme červencový rekord

3. srpna 2015   (14:33)
Okurková sezona? My máme červencový rekord
foto: sxc

Během prvního prázdninového měsíce jsme zaznamenali téměř 77 tisíc návštěv.



Červenec je prvním prázdninovým měsícem, lidé během něj odjíždějí na dovolené, firmy kvůli státním svátkům vypisují celozávodní volna a všichni si užívají zaslouženého odpočinku. To pociťuje i mediální svět. Během léta se neschází zastupitelé. Tiskové konference se konají méně často a mnoho čtenářů míří od počítačů k vodě. Přesto si velice ceníme vaší přízně, díky které jsme během července zaznamenali 76.706 návštěv a 202 050 zobrazených stránek.

Oproti obvyklým prázdninovým hodnotám se jedná o nárůst zhruba 20 tisíc návštěv za měsíc. Minulý rok nás v červenci navštívilo 52.190 návštěv, v roce 2013 56.581.

Co se během července nejvíce četlo?

Nejčtenější byl článek o nehodě na silnici R4, kde došlo k hromadné nehodě, při které došlo ke zranění 6 osob. Tento článek si přečetlo 2720 čtenářů. Skoro 2200 čtenářů se zajímalo o koncert Karla Gotta a dalších hvězd české populární scény v Příbrami. Těsně pod hranicí dvou tisíc skončila reportáž z Prokopské pouti a Humor Festu, článek o předsunutém prodeji na náměstí 17. listopadu a také informace starosty Vařeky pro deník E15, že na konci volebního období chce ve své funkci skončit a vrátit se do obchodu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Rozbité chodníky v Příbrami čeká změna. Město přidá i problémový úsek u Václaváku Rozbité chodníky v Příbrami čeká změna. Město přidá i problémový úsek u Václaváku Rozbitým chodníkům v Příbrami by se letos mělo výrazně ulevit. Město chystá velkou … Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Když se řekne Mezinárodní den žen, těm starším se okamžitě vybaví červený karafiát, … Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida typu A se dál šíří Českem a počet případů letos opět rychle roste. Jen od … ZDRAVOTNICTVÍ Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči V sobotu odpoledne hasiči likvidovali požár suché trávy nad prodejnou McDonald's … AKTUALIZOVÁNO Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Město Příbram i letos představilo své plánované investice prostřednictvím projektu … /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech Od 5. března je vyhlášeno pátrání po muži z Berounska. FOTO Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Fotbalový klub z Milína vstupuje do jarní části sezony s výraznými změnami v kádru. … Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Fotbalisté Příbrami se ve druhém jarním kole poprvé představili domácím fanouškům a … VIDEO První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území Brdy hlásí mimořádnou zprávu. Do zdejších lesů se vrátil čáp černý a podle dosavadních … POZNÁVÁME BRDY
Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz