21. 7. svátek má Vítězslav




Odtajněno, známe nominace do ankety Sportovec roku Příbramska

25. února 2023   (09:36)
Odtajněno, známe nominace do ankety Sportovec roku Příbramska
foto: Příbram Bobcats / se souhlasem

Organizátoři ankety Sportovec roku odtajnili seznam nominovaných sportovců. Největší zastoupení má fotbal, cyklistika a volejbal. Na seznamu je 51 sportovců a týmů. Jména oceněných za rok 2022 se veřejnost dozví 29. března na slavnostním galavečeru v Kulturním domě v Příbrami. Obdrží ještě někdo divokou kartu od fanoušků?


Anketa Sportovec roku Příbramska se po covidové pauze vrací opět na světlo světa. Akci organizuje město Příbram ve spolupráci s regionálním sdružením České unie sportu (ČUS). Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 29. března na slavnostním galavečeru v Estrádním sále příbramského divadla.

Během února probíhal nominační proces, do kterého se zapojily sportovní kluby společně s dalšími organizacemi (ČUS, Autoklub ČR, Sokol, Orel). Soutěží se v 9 kategoriích o nejlepšího sportovce roku, největší sportovní talent, nejlepší sportovní kolektiv dospělých a mládeže, nejlepšího trenéra, nejlepšího odchovance. Vyhlašovat se bude i nový člen síně slávy, handicapovaný sportovec a cena fanoušků. Navržení sportovci musí být členy klubu či spolku v okrese Příbram a za kolektiv se považuje minimálně dvoučlenný tým.
Během února probíhal nominační proces, do …
foto: Sidecarcross Team Čermák / se souhlasem
Největší zastoupení má fotbal, cyklistika a volejbal. Nechybí známá jména jako je příbramský odchovanec Antonín Barák – český fotbalový reprezentant, hájící v současné době dres italské Fiorentiny, špičková volejbalistka Andrea Kossányiová, nadějný biatlonista David Eliáš či cyklista Petr Šmejkal. Všichni jsou nominovaní v kategorii Nejlepší odchovanec. V nominaci na nejlepšího trenéra je i trenérské duo Tomáš Zápotočný a Marek Nikl, strůjci úspěchu FK Viagem Příbram či Daniel Rosenbaum, který loni slavil úspěchy s mládežnickými týmy VK Euro Sitex Příbram.
Svá želízka v ohni má i motorsport, atletika, americký fotbal či gymnastika. Chybět nebude tradičně ani fitness step aerobik a sportovní aerobik. Na nejvyšší příčky v kategorii nejlepší sportovní kolektiv budou jistě pomýšlet i příbramské hokejistky. Hned šestnáct mladých sportovců se bude ucházet o cenu pro největší sportovní talent. Vyhraje judistka Tereza Bodnárová, cyklistka Lucie Grohová, nadějný MMA fighter Jan Mašek, plavkyně Linda Smetanková či atlet Matěj Placatka? Zajímavé bude jistě sledovat i talentované tenisty – Barboru Fialovou z TK Roja či Tomáše Krejčího z Tenis centra Dobříš. Úplný seznam všech nominovaných naleznete zde.

Jejich příběhy a sportovní úspěchy vám představíme v dalším článku. Máte dojem, že jsme na někoho zapomněli? Víte o sportovci či kolektivu, jejichž sportovní úspěch by neměl zapadnout? Pokud ano, pište do komentářů na facebooku.
Jejich příběhy a sportovní úspěchy vám …
foto: ČUS / se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Kombinace alkoholu, pervitinu a ignorování soudních rozhodnutí opět ukázala svou … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi … DOPRAVA Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává … SPORT Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. … ZAJÍMAVOSTI Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. … FOTOGALERIE Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku … AKTUÁLNĚ Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Na Štvanici se chystá zápas, který má přesah i mimo sport. Souboj o královnu … SPORT Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Stojíte u gatu, v ruce letenka, v hlavě dovolená — a najednou vám oznámí, že do … NEPŘEHLÉDNĚTE Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než písmo, chutná jinak ve vesmíru a obsahuje stovky aromat, které by … ZAJÍMAVOSTI
Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Středočeská přírodní koupaliště mají většinou výbornou kvalitu vody. Jedinou výjimkou … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz