23. 8. svátek má Sandra

Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně

7. června 2022   (15:54)
Dalších 7 fotografií v galeriiOdsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně
foto: Věznice Příbram

Věznice Příbram pokračuje ve spolupráci a podpoře Léčebny v Bukovanech. Navazuje tak na již dříve realizované akce ve prospěch tohoto léčebného zařízení pro děti.


Věznice Příbram v minulosti ve prospěch bukovanské léčebny uspořádala dvě akce, jejichž cílem bylo pomoci zútulnit prostředí, ve kterém děti pobývají v době léčby respiračních onemocnění. Proto bylo vězněnými osobami namalováno několik obrazů, byly vyrobeny papírové a látkové dárky. V rámci extramurálních aktivit odsouzení posekali rozlehlou travnatou zahradu. Pro děti a personál byla uspořádána ukázka výcviku služebních psů, včetně možnosti prohlédnout si techniku, výzbroj a výstroj vězeňské služby.

V současné době jsme se v rámci podpory tohoto zařízení opakovaně vypravili k posekání a úpravě zahrady. Extramurálních aktivit se účastnilo 6 vězněných osob pod dozorem vychovatelů. Představiteli věznice byly předány odsouzenými vyrobené látkové předměty ze zbytkového materiálu. Ušité kapsáře, maňásci, plyšové hračky a další drobnosti budou zajisté dělat ubytovaným dětem radost.
Na závěr letních měsíců je po vzájemném souhlasu obou zařízení plánována „zahradní slavnost“ s programem pro děti a prezentací Věznice Příbram.

Fotogalerie

Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (1) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (2) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (3) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (4) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (5) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (6) Odsouzení z příbramské věznice obdarovali děti v léčebně (7)

foto: Věznice Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Věznice Příbram
autor: Vladimír Rampas








Související


Další články

Celý život říkáme Příbram. Víte ale, odkud se ten název skutečně vzal? Celý život říkáme Příbram. Víte ale, odkud se ten název skutečně vzal? Příbram. Název, který každý z nás používá prakticky každý den. Přemýšleli jste ale … HISTORIE 81 hodin nonstop. Havárie v Husově ulici ochromila dopravu a zaměstnala desítky lidí 81 hodin nonstop. Havárie v Husově ulici ochromila dopravu a zaměstnala desítky lidí Havárie vodovodního řadu v Husově ulici způsobila od úterý výrazné dopravní … AKTUÁLNĚ Poslední prázdninový týden přinese ochlazení, pak přijde krátké oteplení. Léto zakončí přeháňky Poslední prázdninový týden přinese ochlazení, pak přijde krátké oteplení. Léto zakončí přeháňky Poslední prázdninový týden začne v Česku spíše svěžím počasím. V pondělí bude většinou … AKTUÁLNĚ Kratom čeká tvrdší regulace. Závislost roste, odborníci varují před úplným zákazem Kratom čeká tvrdší regulace. Závislost roste, odborníci varují před úplným zákazem Kratom, rostlinný přípravek z jihovýchodní Asie, se v Česku stal jednou z nejrychleji … ANKETA Kraj přispěje dobrovolným hasičům dalších 25 milionů. Přidá na cisterny i práci s mládeží Kraj přispěje dobrovolným hasičům dalších 25 milionů. Přidá na cisterny i práci s mládeží Středočeský kraj vypsal další dotační program pro dobrovolné hasiče, rozdělí v něm 25 … AKTUÁLNĚ Noroviry: Stačí jen pár virových částic a nemoc se může rychle šířit Noroviry: Stačí jen pár virových částic a nemoc se může rychle šířit Zvracení, vodnatý průjem a během jednoho či dvou dnů je po všem. Norovirové infekce … ROZHOVOR Buď andělem není datum. Je to způsob, jak žít. Buď andělem není datum. Je to způsob, jak žít. Národní den „Buď andělem“ připomíná jednoduchou věc: dobrý skutek není otázka … LIFESTYLE Pavel Šporcl v Příbrami: Kritizovali mě za šátek i džíny. A pak přišly modré housle Pavel Šporcl v Příbrami: Kritizovali mě za šátek i džíny. A pak přišly modré housle Houslový virtuos Pavel Šporcl patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. … ROZHOVOR Od pondělí bude neprůjezdná Hailova ulice Od pondělí bude neprůjezdná Hailova ulice Práce na pokládce kabelů zavřou Hailovu ulici v Příbrami od pondělí 24. do pátku 28. … DOPRAVA
Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Česko má za sebou výraznou srážkovou epizodu. Zatímco v Čechách za posledních 24 hodin … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz