15. 2. svátek má Jiřina

Od pátku se koná v Hříměždicích oblíbený Highjump, přinášíme Vám kompletní program

31. července 2014   (15:12)
Od pátku se koná v Hříměždicích oblíbený Highjump, přinášíme Vám kompletní program

Veřejností velmi očekávaný Highjump začíná již tento pátek.



Otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody se uskuteční již tento víkend v žulovém lomu v Hříměždicích na Příbramsku. V pátek 1.července a v sobotu 2.července se tisícům diváků přestaví nejen česká skokanská špička, ale i řada zahraničních hvězd. Na akrobatické odpolední skokanské přestavení naváže příjemný večírek plný hudby a zábavy pro všechny věkové kategorie.

Velmi očekávaným bodem víkendového programu je exhibice skoků z 27-30ti metrové výšky.

Zde exkluzivně čtenářům pribram.cz přinášíme program Highjumpu 2014:

PÁTEK 1.8.2014

10:00 - Otevření areálu
13:00 - Akreditace závodníků do 16:30
15:00 - Ukončení akreditace závodníků „amatérů“, Exhibice skoku Splashdiving, Exhibice skoků z 27-30 metrů
17:00 - Kvalifikační skoky (2-3 skoky)
19:00 - Vyhlášení nejlepších skokanů, kteří postupují do hlavních sobotních závodů

SOBOTA 2.8.2014

13:00 - Závody 12 m (3 skoky), Exhibice Splashdiving, Exhibice skoků z 27-30 metrů
15:30 - Závody houpačka (3 skoky), Exhibice skoků z 27-30 metrů
17:30 - Závody 16 m (2-3 skoky), Exhibice Splashdiving, Exhibice skoků z 27-30 metrů
20:15 - Vyhlášení vítězů
21:00 - Párty

Pokud jste nestihli vstupenky zakoupit v předprodeji, máte možnost je pořídit ještě i na místě. Cena vstupu na oba dva dny je 800 Kč, parkování Vás vyjde na 100 Kč.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: mm








Další články

Tragický nález v Čenkově: V Litavce objevili tělo muže Tragický nález v Čenkově: V Litavce objevili tělo muže Policisté a hasiči museli v sobotu dopoledne vyrazit do Čenkova na Jinecku. V říčce … Jiráskovy sady: dnes začíná uzavírka, v dubnu přijde úplná blokáda Jiráskovy sady: dnes začíná uzavírka, v dubnu přijde úplná blokáda Revitalizace Jiráskových sadů vstupuje do rozhodující fáze a řidiče čekají hned dvě … Doprava Padá sníh, silnice kloužou. Čelní střet aut blokuje silnici I/18 Padá sníh, silnice kloužou. Čelní střet aut blokuje silnici I/18 Několik nehod bylo hlášeno najednou v sobotu odpoledne. Jedna u Hájů, druhá v … AKTUALIZOVÁNO Žloutenka na vzestupu. Středočeský kraj řešil stovky případů Žloutenka na vzestupu. Středočeský kraj řešil stovky případů Středočeský kraj má za sebou epidemiologicky náročný rok. Hygienici v roce 2025 řešili … Veselý karneval pro celou rodinu: tanec v bublinách, oblíbený maskot i nové zážitky Veselý karneval pro celou rodinu: tanec v bublinách, oblíbený maskot i nové zážitky Barevné masky, smích, hudba a zábava pro malé i velké. Kulturní dům Dobříš se už po … Dobříš Rožmitál láká nové rodiny. Narození dítěte podpoří částkou deset tisíc korun Rožmitál láká nové rodiny. Narození dítěte podpoří částkou deset tisíc korun Město Rožmitál pod Třemšínem přichází s finanční podporou pro nové občánky. Dětem … Nepřehlédněte Sportoviště u ZŠ Bratří Čapků čeká rozšíření Sportoviště u ZŠ Bratří Čapků čeká rozšíření Sportovní zázemí u Základní školy Bratří Čapků letos projde významnou proměnou. Město … Petunia mluví o vůli pokračovat. A co fakta z dokumentů města? Petunia mluví o vůli pokračovat. A co fakta z dokumentů města? Po reakci jednatelky Zahradnictví Petunia, která odmítla, že by podnik chtěl v areálu … Sobotní zlom v počasí: Od západu dorazí sněžení, může napadnout až 12 centimetrů Sobotní zlom v počasí: Od západu dorazí sněžení, může napadnout až 12 centimetrů Nové výstupy numerických modelů zpřesnily vývoj počasí na víkend. Sobota přinese na …
Turistický boom ve Středních Čechách: Brdy a Příbram lákají stále víc návštěvníků Turistický boom ve Středních Čechách: Brdy a Příbram lákají stále víc návštěvníků Středočeský kraj má za sebou nejúspěšnější rok v cestovním ruchu od roku 2012. Loni do … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz