16. 6. svátek má Zbyněk

Obchodní centrum Fastmall již zná své nájemce, nic nového nečekejte

25. února 2019   (06:09)
Obchodní centrum Fastmall již zná své nájemce, nic nového nečekejte

Objekt bude obsahovat obchodní jednotky s nepotravinovým sortimentem



Novostavba nájemních obchodních jednotek na Evropské, bude sloužit k rozšíření obchodní infrastruktury pro potřeby obyvatel města Příbram.
Stavební práce byly zahájeny 27.8.2018, dokončeny mají být v druhé polovině června tohoto roku.

V OC vznikne celkem sedm prodejen. Vyrostou zde nová parkovací stání o celkové kapacitě 126 míst pro osobní automobily, vozidlové a pěší komunikace a zeleň. Dvě parkovací místa budou rodiče s dětmi, šest míst pak pro invalidní návštěvníky.

"Na ploše cca 4.500 m2 budou umístěny retailové nájemní jednotky, jako je Mountfield, Datart, SuperZoo, Pepco, Rossmann, Kik a Dr.Max," sdělil pribram.cz Martin Sušeň z developerské společnosti Fastav, která výstavbu centra provádí.

Od ledna jsou zahájeny práce v interiérech a probíhá příprava prodejních ploch pro potřeby nájemců jednotek. Současně probíhají práce na komunikacích počínaje zpevněnými skladbami pod komunikacemi, osazování obrubníků, veřejné osvětlení a vlastní pojezdové vrstvy.

Návštěvníky Lidlu zajisté potěší i nově budovaná parkovací místa. Kromě stávajících 84, jich přibyde dalších 55. Celkem tedy u Lidlu bude nově 139 parkovacích míst.

Doprava bude napojena na ulici Evropská. Silnice bude společná, jak pro OC Fastmall, tak i pro supermarket Lidl.

Na výjezdu se nic nezmění
Výjezd z Lidlu bývá problematický. Dochází zde k častým dopravním nehodám.
Jak bude vypadat dopravní situace po otevření nového obchodního centra je ve hvězdách. V místě je povolena maximální sedmdesátikilometrová rychlost. Při odbočování vlevo bývá i za současných podmínek tvrdým oříškem pro některé řidiče vyjet. Otázkou zůstává, zda by neměl být povolen výjezd pouze ve směru jízdy, na kruhový objezd, který je vzdálen pár desítek metrů.

Fastfood v Příbrami? Prozatím zapomeňte
V posledních měsících se na sociálních sítích rozšířila informace o tom, že by se v Příbrami mohla otevřít nová pobočka společnosti McDonald's. Na oblíbený fastfoodový řetězec se v našem městě stále čeká, rovněž i na konkurenční KFC. Spekulace se množí zejména díky tomu, že vedle Lidlu dochází k výstavbě nového nákupního centra.

Jak jsme již před časem zjišťovali, žádný fastfood zde nenajdete.


"Výstavbu nové restaurace v Příbrami zatím nechystáme. Každá lokalita musí splňovat hned několik zásadních kritérií, abychom jí zařadili do seznamu chystaných projektů. K získávání aktuálních informací o potenciálně atraktivních lokalitách používáme sofistikované nástroje. Snažíme se rozšířit i do měst, kde zatím nemáme žádnou pobočku, proto není vyloučené, že se na tento seznam Příbram v budoucnu nedostane," sdělila Elena Chadžieva PR Coordinator společnosti.

„KFC v letošním roce plánuje opět rozšířit svoji síť restaurací a expandovat i do nových měst. Vzhledem ke stále probíhajícím jednáním nemůžeme nyní zveřejňovat ani lokality, které zvažujeme, ani případné načasování," doplnila informace Ivana Dlouhá ze společnosti KFC.
Novostavba nájemních obchodních jednotek na …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz