16. 10. svátek má Havel
Obchodní akademie v Příbrami oslaví stoleté výročí

12. července 2021   (06:49)
Obchodní akademie v Příbrami oslaví stoleté výročí
foto: OA a VOŠ, Příbram

Setkání současných i bývalých zaměstnanců, studentů a rodičů spojené se dnem otevřených dveří a zahradní slavností se uskuteční 18. září.


Obchodní akademie a Vyšší odborná škola v Příbrami měla své stoleté výročí oslavit na podzim minulého roku, pandemie ovšem plány již dvakrát zhatila. „Stoleté výročí je pro naši školu významné a je nám trochu líto, že se vše zkomplikovalo uzavřením celé společnosti. Rádi bychom si proto užili posunutou oslavu,“ říká k akci, jejíž třetí termín je stanoven na začátek nadcházejícího školního roku, ředitelka školy Marcela Blažková.
 

V rámci oslav by se mělo uskutečnit setkání bývalých i současných učitelů a pracovníků školy spojené se dnem otevřených dveří a malou zahradní slavností. „Půjde-li vše podle plánu, proběhne toto setkání v sobotu 18. září od dopoledních hodin až do večera. Budeme rádi, když se přijdou podívat také naši absolventi, studenti, rodiče a všichni, kdo mají naši školu rádi,“ zve hosty Marcela Blažková.
 
V rámci výročí škola chystá také almanach a drobné upomínkové předměty. Proběhla rovněž soutěž o nové logo školy a o nejstarší vysvědčení. „Přípravu oslav koordinuje tým složený z pracovníků školy a absolventů, ale pomáhají vlastně všichni zaměstnanci a další současní či bývalí studenti,“ doplnila Marcela Blažková. Finančně se na realizaci aktivit podílí město Příbram. Zastupitelé na svém posledním červnovém zasedání odsouhlasili dotaci ve výší 70 000 korun. Předpokládané celkové náklady činí 159 000 korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz