18. 10. svátek má Lukáš

Občerstvení na Nováku zahajuje provoz

5. dubna 2019   (07:47)
Občerstvení na Nováku zahajuje provoz

Sportovní zařízení města Příbram v pátek 5. dubna otevírá další pobočku SeZaM bistra, tentokrát na Nováku. Stavba nové budovy občerstvení sice zatím dokončena není, pro návštěvníky je však vše připraveno v náhradním prostoru poblíž skateparku.


Občerstvení se nyní nachází u workout a volnočasového hřiště v zadní části areálu. Provozní doba občerstvení je na duben stanovena následovně: Pátky bude otevřeno od 15:00 do 18:00, soboty a neděle od 14:00 také do 18:00 hodin. Provozní doba se může měnit v závislosti na počasí. Navíc bude občerstvení v dubnu otevřeno na velikonoční pondělí 22. dubna od 14:00 do 18:00 hodin a 25. dubna v době konání akce Čarodějnice na Nováku.

V nabídce návštěvníci najdou jak klasický párek v rohlíku, klobásu na tácku, nanuky a další cukrovinky, tak i fresh jogurty s ovocem, tvaroh s malinami nebo mini koblížky s nugátem. Samozřejmostí jsou teplé a studené nápoje: Káva, čaj, pivo, limo nebo třeba kokosová voda, veganské mléko či kubík pro děti. Součástí občerstvení je venkovní posezení se slunečníky.

Projekt SeZaM bister vznikl v loňském roce, kdy Sportovní zařízení města Příbram zřídilo vlastní gastro provoz. „Cílem bylo sjednotit nejen provozovatele jednotlivých občerstvení napříč středisky ve správě SZM ale také společný vizuální styl,“ doplňuje ředitel SZM Jan Slaba.

První SeZaM bistro vzniklo ve vstupní hale Aquaparku, následovalo občerstvení ve velké hale Zimního stadionu a nyní se pod logem SeZaM bistra bude prezentovat i občerstvení na Novém rybníce. Občerstvení na Nováku pod záštitou Sportovního zařízení města Příbram však není novinkou, pouze přechází jako další středisko pod jednotný vizuální styl SZM.

Občerstvení se nyní nachází u workout a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková

autor: topDalší články

Benefiční kalendář na pomoc popáleným dětem pokřtili Kabáti Benefiční kalendář na pomoc popáleným dětem pokřtili Kabáti Výtěžek bude v plné výši věnován na prevenci proti popáleninám 18. října 2019   (13:23) Sezona ve skateparku bude ukončena stylově Sezona ve skateparku bude ukončena stylově Vystoupí matadoři české hip hopové scény Peneři strýčka Homeboye. A představí své debutové album DEBUT 18. října 2019   (11:06) Chřipka se šíří i podáním ruky Chřipka se šíří i podáním ruky Virus chřipky přežívá v prostředí i několik dní, nemoc se velmi snadno šíří 18. října 2019   (08:35) Cenná socha z kamenného mostu v Dobříši nebyla zničena opilci, ale při záměrné bezpečnostní akci Cenná socha z kamenného mostu v Dobříši nebyla zničena opilci, ale při záměrné bezpečnostní akci Podle dochovaných dokumentů to vypadá, že památkově chráněná empírová socha Sv. Jana Nepomuckého skončila někde na smetišti 18. října 2019   (06:14) V Sedlčanech vzniká městský park za miliony. Je financován převážně z daru V Sedlčanech vzniká městský park za miliony. Je financován převážně z daru Dar, který město Sedlčany na vybudování městského parku získalo, činí osm milionů korun 17. října 2019   (19:08) Novorozené děti v Příbrami bude hlídat dvacet nových monitorů dechu Novorozené děti v Příbrami bude hlídat dvacet nových monitorů dechu Smyslem projektu „Maminko, dýchám“ je vybavit monitorem dechu každou postýlku pro miminko na porodnických, novorozeneckých a JIP odděleních nemocnic v České republice 17. října 2019   (16:43) Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla V housce měly být obsaženy exkrementy od hlodavce. 17. října 2019   (13:30) Nepřehlédněte Na silnicích a křižovatkách proběhne průzkum dopravy Na silnicích a křižovatkách proběhne průzkum dopravy Na páteřních komunikacích budou umístěny kamery zaznamenávající pohyby dopravy. 17. října 2019   (11:48) McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí Školní projekt vyvolal na sociální síti pozdvižení 17. října 2019   (09:20) Nepřehlédněte Jaromíra Jágra doprovází ve Vegas Petr Větrovský Jaromíra Jágra doprovází ve Vegas Petr Větrovský „V kasinu jsme nebyli, netáhne nás to tam,“ řekl Petr 17. října 2019   (06:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz