26. 4. svátek má Oto

O víkendu se nabízí pouťové veselí

VIDEO
21. července 2018   (08:18)

Bohutínskou pouť zahájila zpívající vodní fontána, ohňová show a velkolepý ohňostroj. Tradiční pouť se připravuje také na Makové


K létu patří i pouťové veselice, pokud jste se tedy již nabažili ležení u vody a nechystáte se právě k odjezdu na dovolenou, mohli jste se již včera v podvečer pobavit v Bohutíně nebo ve Smolotelích.

Tradiční bohutínskou pouť zahájila v pátek ve 22 hodin zpívající vodní fontána. Rozezněla se v areálu požární nádrže a k jejímu vzniku přispěli společnými silami hasiči z Bohutína, Vysoké Pece a Lázu. Následovalo stínové divadlo na cloně z vodních paprsků a ohňová show. Celý večerní program sledovaly stovky lidí, které doslova oblehly všechny břehy požární nádrže. Tečkou pak byl velkolepý ohňostroj.

K létu patří i pouťové veselice, pokud …
Také na Makové hoře začal pouťový program již včera tradičním fotbalovým utkáním ženatých pánů proti svobodným mládencům. 

Dnes bude program v Bohutíně zahájen 10:30 slavnostním otevřením obecního archivu v budově MŠ a pokračovat bude průvodem ve 13 hodin, nostalgické ukázky bagrování a vrtání můžete zhlédnout od 14 hodin. Následovat bude prezentace betlémářství, řezbářství, kovářství, prohlídky expozic v areálu Řimbaby a rozhledny na těžní věži. Pohlédnout budete moci do nasvícené jámy a setkat se dokonce i s exotickou a ostatní zvířenou. Od 16 hodin zahraje Cirkus Hulata.

Mši svatou můžete navštívit na Makové v sobotu v 18 hodin, v neděli ráno v 8 a poté v 10 hodin. Stánky, kolotoče a další pouťové atrakce tu budou k dispozici od samého rána.

Fotogalerie

O víkendu se nabízí pouťové veselí () O víkendu se nabízí pouťové veselí (1) O víkendu se nabízí pouťové veselí (2) O víkendu se nabízí pouťové veselí (3) O víkendu se nabízí pouťové veselí (4) O víkendu se nabízí pouťové veselí (5) O víkendu se nabízí pouťové veselí (6) O víkendu se nabízí pouťové veselí (7) O víkendu se nabízí pouťové veselí (8) O víkendu se nabízí pouťové veselí (9) O víkendu se nabízí pouťové veselí (10) O víkendu se nabízí pouťové veselí (11) O víkendu se nabízí pouťové veselí (12) O víkendu se nabízí pouťové veselí (13) O víkendu se nabízí pouťové veselí (14) O víkendu se nabízí pouťové veselí (15) O víkendu se nabízí pouťové veselí (16) O víkendu se nabízí pouťové veselí (17) O víkendu se nabízí pouťové veselí (18) O víkendu se nabízí pouťové veselí (19) O víkendu se nabízí pouťové veselí (20) O víkendu se nabízí pouťové veselí (21) O víkendu se nabízí pouťové veselí (22) O víkendu se nabízí pouťové veselí (23) O víkendu se nabízí pouťové veselí (24) O víkendu se nabízí pouťové veselí (25) O víkendu se nabízí pouťové veselí (26) O víkendu se nabízí pouťové veselí (27) O víkendu se nabízí pouťové veselí (28) O víkendu se nabízí pouťové veselí (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto a video: mip

autor: jkDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz