O víkendu se do venkovního bazénu ponořil už tisící návštěvník
12. června 2018 (11:47)
foto: ava Poláková, SZM
Venkovní bazén začal svou sezónu skvěle. Během necelých čtrnácti dnů provozu ho navštívilo více než tisíc lidí
Ačkoli má za sebou nekrytý bazén teprve necelé dva týdny provozu, poskytl osvěžení už více než tisícovce návštěvníků. Ti mohou oproti loňské sezóně využít i příjemného posezení ve stínu přímo u vody. Nově jsou také k dispozici skříňky na cennosti nebo stojany na kola.
„Občerstvení nabízí široký výběr chlazených nápojů, pivo, točenou malinovku, dále různé sladkosti, brambůrky a zmrzliny. K jídlu si mohou návštěvníci dát párek v rohlíku, hranolky či smažený sýr, ale také ovoce,“ informuje Miroslava Poláková.
Doufejme, že chladnější počasí, které se k nám má pomalu připlížit, si odbydeme během pracovních dnů a o víkendu se na nás opět usměje slunce. Bazén je otevřen ve všední dny od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin.
„Občerstvení nabízí široký výběr chlazených nápojů, pivo, točenou malinovku, dále různé sladkosti, brambůrky a zmrzliny. K jídlu si mohou návštěvníci dát párek v rohlíku, hranolky či smažený sýr, ale také ovoce,“ informuje Miroslava Poláková.
Doufejme, že chladnější počasí, které se k nám má pomalu připlížit, si odbydeme během pracovních dnů a o víkendu se na nás opět usměje slunce. Bazén je otevřen ve všední dny od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin.
foto: ava Poláková, SZM
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Miroslava Poláková
SZM
SZM
autor: jk
Další články
Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den
Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně …
TIP NA VÝLET
Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce
Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už …
ANKETA
Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram
Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi …
SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit
Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i …
ZAJÍMAVOSTI
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září
Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější …
AKTUÁLNĚ
Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy
Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec …
AKTUÁLNĚ
Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend?
Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší …
ZAJÍMAVOSTI
Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly
V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se …
SPORT
Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody.
Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a …
DOPRAVA




