1. 4. svátek má Hugo




O víkendu bude občas pršet, teploty se budou držet do 20 stupňů

11. května 2023   (08:54)
O víkendu bude občas pršet, teploty se budou držet do 20 stupňů
foto: pixabay

Podobné počasí se zvětšenou oblačností vydrží i v příštím týdnu.


O nadcházejícím víkendu bude oblačno až zataženo a občas zaprší. Nejvyšší denní teploty se budou držet do 20 stupňů. Podobné počasí se zvětšenou oblačností vydrží i v příštím týdnu. Ani teploty se příliš měnit nebudou. Vyplývá to z předpovědi a vyjádření Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

V pátek budou srážky četnější v jihozápadní polovině území, večer pak bude deště ubývat. Nejnižší noční teploty klesnou na 11 až sedm stupňů, ve dne se budou pohybovat mezi 15 a 19 stupni. V jihozápadní polovině země budou teploty kolem 13 stupňů.
"Méně srážek se očekává v sobotu, v neděli od jihu se pak postupně dostanou na většinu území," uvedli meteorologové.
V sobotu bude na obloze oblačno až zataženo, místy může být přechodně i polojasno. Během dne se místy vyskytnou přeháňky. V noci bude deset až šest stupňů, přes den mezi 13 a 17 stupni. Při zmenšené oblačnosti může teploměr ukázat i 19 stupňů.

V neděli meteorologové předpovídají od jihu postupně na většině území občasný déšť nebo přeháňky. Noční teploty budou stejné jako v sobotu, přes den vystoupají až ke 20 stupňům. Na jihu a západě Čech bude chladněji, teploty se tam budou držet kolem 14 stupňů.
"V první polovině příštího týdne nás bude doprovázet počasí se zvětšenou oblačností a na většině území se budou vyskytovat srážky, ojediněle i bouřky. Teploty se příliš měnit nebudou," uvedl ČHMÚ.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí … ROZHOVOR V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého … AKTUÁLNĚ Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbramský tým bojovníků z Rasken Gymu pokračuje v úspěšném tažení. O víkendu 28. … SPORT Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci se v posledních týdnech stále častěji objevují v okrajových částech Příbrami … AKTUÁLNĚ Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Příbram čeká dopravně velmi nepříjemný duben. Od 1. dubna se kvůli výměně vodovodu a … DOPRAVA V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky Na silnici I/18 u obce Drásov se v úterý 31. března po 15. hodině srazily dva osobní … DOPRAVA Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Město Příbram navazuje spolupráci s příbramskou věznicí a letos poprvé zapojí vězně do … AKTUÁLNĚ MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry Moderní medicína jde neustále kupředu a chirurgické zákroky dnes už zdaleka … ROZHOVOR Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel V úterý dopoledne se stala nehoda také na silnici I/18 v Příbrami. AKTUÁLNĚ
Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Rušné ráno zažily v úterý 31. března záchranné složky na Příbramsku. Během necelých … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz