1. 2. svátek má Hynek




O grant usilují v Příbrami tři projekty, vítěz získá 45 tisíc korun

3. února 2024   (07:10)
O grant usilují v Příbrami tři projekty, vítěz získá 45 tisíc korun
foto: Tesco Stores ČR / PR

Hlasování veřejnosti v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ společnosti Tesco Stores ČR končí 11. února.


Ještě do 11. února mohou zákazníci v obchodech Tesco podpořit svým hlasem projekty neziskových organizací. V programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ mohou volit vždy ze tří projektů na sedmdesáti místech v České republice. Vítěz obdrží částku 45 000 korun, Tesco tak v aktuálním kole rozdělí přes tři miliony korun.

Hlas zákazníci udělují pomocí speciálních žetonů, které získají za nákup a vhodí do boxů za pokladnami. Informace o projektech najdou na hlasovacích zařízeních nebo na webu itesco.cz/pomahame/. V Příbrami žádá o pomoc pro oběti domácího násilí obecně prospěšná společnost proFem. Organizace zmiňuje, že nějakou formu sexuálního násilí nebo obtěžování zažili každá druhá žena a každý pátý muž. „Díky vašemu hlasu zajistíme sociální a právní poradenství, psychoterapie a právní zastupování obětem domácího a sexuálního násilí,“ informuje proFem, kam by získané prostředky směřovali.
„Svatohorský sad je největší původní ovocný sad ve střední Evropě, avšak značně zanedbaný,“ uvádí spolek Svatohorské sady Příbram, další zájemce o grant a zároveň vítěz posledního kola programu. Cílem spolku je revitalizace a zpřístupnění sadu, na obnově pracuje již několik let a s výsledky veřejnost seznamuje např. na akcích přímo v sadech. Soukromý dětský domov SOS 92 v Dobříši by dětem rád zajistil prázdninovou náplň. „Díky vašemu hlasu pojedou děti z dětského domova v létě na vodu, na tábor a na hory. O prázdninách nechceme sedět doma!“ usiluje organizace o hlasy pro své svěřence.
Na webových stránkách je možné sledovat průběžné výsledky hlasování, které Tesco zveřejňuje po dobu trvání hlasování každý týden vždy nejpozději ve čtvrtek. Celkové výsledky pak budou vyhlašovány od 26. února. Za celou dobu trvání programu od roku 2016 Tesco přispělo místním organizacím částkou 53 190 000 korun. Dosud se přihlásilo se 7 050 projektů a lidé udělili 32 761 342 hlasů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a … Politika Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat … Sport Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také … FOTOGALERIE Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na … Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 … Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, … Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem … Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF … Politika Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Jarní prázdniny nabídnou v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem zábavný a …
Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Rada města na svém posledním zasedání schválila jmenování nového ředitele Technických … Blesková zpráva
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz