31. 7. svátek má Ignác
O dotace z rozpočtu města Příbram pro rok 2021 zažádáte elektronicky

20. října 2020   (10:30)
O dotace z rozpočtu města Příbram pro rok 2021 zažádáte elektronicky
foto: pribram.cz

Žádosti bude možné podávat od 1. do 30. listopadu prostřednictvím speciálního dotačního webu.


Od 1. listopadu bude spuštěna elektronická podatelna žádostí o finanční podporu pro rok 2021 z rozpočtu města Příbram. Na stránkách dotace.pribram.eu najdou žadatelé k dispozici veškeré podklady k získání programové nebo individuální dotace.
 

Dotační programy, které město Příbram vyhlašuje pro příští rok, jsou nyní zveřejněny jak na úřední desce města, tak na zmiňovaných internetových stránkách (v sekci „Dokumenty“). Jedná se o programy v oblasti sportu, zdravotnictví, sociálních věcí, zahraniční a meziobecní spolupráce, výchovy a vzdělávání, životního prostředí, památek místního významu, kulturních aktivit a činnosti dobrovolných hasičů. Pro jednotlivé programy je stanoven celkový objem poskytovaných financí a maximální výše podpory.
 
Pro veřejně prospěšné projekty, které nelze řešit programovou dotací, je nutné žádat o individuální dotaci. Lze poskytnout i tzv. návratnou finanční výpomoc.
 
Prostřednictvím aplikace bude možné podávat žádosti od 1. do 30. listopadu. Noví žadatelé se musí do elektronického systému zaregistrovat (pro všechny typy podpory stačí pouze jedna registrace). Pro žadatele registrované již v minulých letech platí původní přihlašovací údaje.
 

Současně s elektronicky podanou žádostí je nutné dodat ji rovněž v písemné podobě (vytištěné z aplikace) na podatelnu Městského úřadu Příbram, nebo ji zaslat e-mailem s ověřeným elektronickým podpisem, příp. prostřednictvím datové zprávy.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu. Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Vycházku do budovy Báňského ředitelství v Příbrami povede 5. srpna architekt Michal … Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU O několika miliardách z první výzvy prozatím rozhodovala rychlost kliknutí v rámci … Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Sportovní setkání pro všechny věkové kategorie pořádá třikrát týdně na venkovních … Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Muži hrozí tříletý pobyt za mřížemi.
V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce Nejprve bude zdemolována a znovu postavena budova N, která bude širší a především i …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz