21. 9. svátek má Matouš

Nový řetězec prodejen MERE vstupuje na český trh a ihned rovnou do Příbrami

Komerční sdělení
14. září 2021   (16:41)
Nový řetězec prodejen MERE vstupuje na český trh a ihned rovnou do Příbrami
foto: PR

Jednu z prvních prodejen v ČR otevřel v těchto dnech v Příbrami na Rynečku. Jedná se o maloobchodní síť, která kombinuje nízké ceny, zajímavý sortiment a kvalitu.


Zásadní pro MERE je kvalitní potravinářský sortiment, srovnatelný složením i kvalitou se "značkovým" sortimentem známých značek na českém i světovém trhu, ovšem s tím zásadním rozdílem, že je vždy nejméně o 20% levnější a to i oproti tzv. korporátním značkám jednotlivých řetezců. 

V současné době má společnost MERE obchody v Rumunsku, Rusku, Bělorusku, Litvě, na Ukrajině a také ve Španělsku, Řecku, Lotyšsku, Srbsku, Velké Británii, Německu a Polsku. 

A nyní otevírá první dvě prodejny i na českém trhu a jednu z nich právě v Příbrami na Rynečku, na místě bývalého Alberta v ul. Čs. armády.

Část sortimentu MERE se liší od sortimentu konvenčního supermarketu. Zákazníci mají možnost ochutnat nové příchutě kvalitních produktů v České republice dosud neznámých výrobců: mořské plody, koření, cukrovinky, konzervy a uzeniny, a to i pro mlsné jazýčky nejnáročnějších labužníků. Obchod navíc aktivně pracuje na dalším rozšiřování svého sortimentu a každý týden dostává nové produkty z celé EU.

Z široké nabídky zboží a jeho cen vybíráme např.

Solené pistácie - 124,90 Kč za 500 g
Kešu - 85,90 Kč za 500g
Müsli - 13,30 Kč za 320 g
Uzené klobásy a rybí filety za neskutečně nízké ceny

 
Zásadní pro MERE je kvalitní …
foto: PR

MERE  neprovozuje žádné akční výprodeje. Trvale nízkých cen je dosahováno jiným způsobem. V obchodě nejsou téměř žádné výrobky v regálech, všechny jsou prezentovány najednou v hale a vystaveny na paletách. Jedná se o výraznou úsporu nákladů, díky které může být zboží při zachování vysoké kvality ještě levnější.

Sortiment doplňují vysoce kvalitní drogerie, kosmetika, potřeby pro domácnost a další nepotravinářské výrobky.

Doporučujeme sledovat novinky na Facebooku a na MERE Instagramu.

Maloobchodní řetězec MERE v Příbrami v blízké budoucnosti vyhlásí soutěž. Jako vstupenka do soutěže poslouží účtenka z nákupu v tomto obchodě.

Sledujte náš portál a nenechte si tuto událost ujít. Nezapomeňte navštívit prodejnu MERE v Příbrami a schovat si účtenku. Může se hodit.

 
MERE  neprovozuje žádné akční výprodeje. …
foto: PR


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka … V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Na podzim odborníci doporučují spojit přeočkování proti covidu-19 s očkováním proti …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz