28. 10. je státní svátek
Novinky v DDM pomohou s angličtinou a zlepší fyzičku

11. října 2021   (06:27)
Novinky v DDM pomohou s angličtinou a zlepší fyzičku
foto: ilustrační, Pixabay (silviarita)

V říjnu začínají kurzy doučování žáků 8. a 9. tříd a přípravy k maturitě zaměřené na anglický jazyk.


Většina kroužků organizovaných Domem dětí a mládeže v Příbrami (DDM) již byla zahájena, nabídku nově obohatí kurzy, které doplňují výuku angličtiny ve školách. Od 19. října začíná doučování anglického jazyka pro žáky osmých a devátých tříd základních škol. S lektorkou Kateřinou Klímovou si děti zopakují a procvičí základy anglické gramatiky, budou se věnovat také konverzaci a doplnění slovní zásoby.
 

Kurz přípravy na maturitu (od 19. října) je zaměřen na didaktický test – gramatické okruhy a poslechová cvičení. Oba kroužky probíhají až do jara, v případě covidových opatření budou přístupné online. Podrobnosti a možnosti přihlášení zjistíte na e-mailu jelinkova@ddm.pb.cz nebo telefonních číslech 607 529 763 a 608 522 677.
 
Kromě mladších ročníků, pro něž je náplň v DDM určena především, se zájem organizace stáčí také ke starším generacím. Novinkou v tomto ohledu je cvičení s fyzioterapeutkou, které se v ulici Pod Šachtami koná jednou za dva týdny, a to v úterý od 10.15 do 11.15 (nejbližším termínem je 19. říjen). Další informace zájemcům poskytnou internetové stránky www.ddmpribram.cz.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz