28. 3. svátek má Soňa

Nově otevřená cukrárna na Březových Horách dá všem dětem za vysvědčení zmrzlinu zdarma

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
22. června 2022   (15:20)
Nově otevřená cukrárna na Březových Horách dá všem dětem za vysvědčení zmrzlinu zdarma
foto: PR

Za vyhlášenými cukrářskými i lahůdkářskými výrobky už nemusíte jezdit jinam.


Cukrárna Hájek & Hájková je nove otevřena v Příbrami na Březových Horách. Konkrétně na náměstí Hynka Kličky 81 ve zrekonstruovaných prostorách na místě bývalé Pizzerie Luigi. Po Praze, Černošicích, Štěchovicích a Dobříši je Příbram v pořadí devátou provozovnou této rodiny, a to zejména díky přízni a zájmu zákazníků.
František Hájek pokračuje v rodinné tradici po svém dědečkovi, který se učil cukrařině za 1. republiky u Julia Meinla ve Vídni. Na základě dlouholeté tradice mají originální recepty dortů a slavné zmrzliny jahoda / banán, která se tehdy točila na Václavském náměstí. Tato zmrzlina se vyrábí pouze z ovoce. Centrální výroba rodiny Hájků zaručuje denně čerstvé dorty a zákusky. V nabídce jsou i bezlaktózové a bezlepkové dorty. Můžete přijít na vynikající čerstvé palačinky, třeba se zmrzlinou, anebo na zmrzlinový pohár.
Na výběr je také široký sortiment čerstvých chlebíčků a baget. V nabídce jsou i chlebíčky, které se připravují čerstvé přímo v příbramské pobočce, takže si stačí objednat, který máte rádi a příjemná obsluha vám ho připraví na počkání.
Cukrárna Hájek & Hájková již 12 let připravuje to, co vám chutná
Zrekonstruované prostory z bývalé Pizzerie Luigi nabídnou příjemné prostředí a zahrádku s výhledem na Hornické muzeum a Brdské vrchy. Jedná se o ideální místo pro jakékoliv vaše příležitosti, svátky, narozeniny, anebo rodinné oslavy.

Díky centrální výrobě je 70 % z nabídky dortů do druhého dne a zbytek do dvou dnů. Stačí se jen zastavit a vybrat si z katalogu, nebo vybrat na stránkách cukrarna-hajek-hajkova.cz a zadat vyzvednutí na pobočce v Příbrami. Pokud už máte už, jaký dort vám od Hájka chutná, tak můžete zavolat na tel: 606 091 048 a objednat si.
Připravovány jsou též různé akce, přičemž každý den od 18:00 - 19:00 je 20% sleva na vystavené dorty.
Jednou z nejbližších akcí je odměna za vysvědčení v podobě malé točené zmrzliny jahoda/banán ZDARMA pro každé dítě s vysvědčením ve čtvrtek 30.6. Nebo velký zmrzlinový pohár za cenu malého. A nebojte – odměna je připravena pro každé dítě, i když nebude mít samé jedničky:-)

Tak přijďte i s dětmi a vysvědčením k Hájkům na Březové Hory.
foto: PR
foto: PR
foto: PR
foto: PR
foto: PR
foto: PR
foto: PR
foto: PR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent Blížící se Velikonoce přinesou tradiční nákupní horečku, letos ale budou vejce dražší … NEPŘEHLÉDNĚTE Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Letos nás čeká změna času o den dříve, než v loňském roce. V noci ze soboty 28. na … ZMĚNA ČASU Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Parkoviště pod Svatou Horou patří k větším parkovacím plochám v dosahu centra … FOTOGALERIE Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Volejbalisté VK Trox Příbram nestačili na domácí palubovce na tým VK Karlovarsko a po … SPORT Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Právě v tuto dobu nastal ten správný okamžik poznávat tajemné opeřené noční lovce … POZNÁVÁME BRDY Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční … DOBŘÍŠ Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží … ANKETA Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz