7. 12. svátek má Ambrož

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit

19. července 2019   (21:16)
Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit

Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí.Ani dnes nebude chybět přehled toho nejdůležitějšího, co se tento víkend děje v Příbrami a okolí. Nejvýznamnější a zároveň nejvzdálenější akcí tohoto víkendu bude Skalecká pouť v Mníšku pod Brdy. Jedná se o největší akci v regionu, na které vystoupí například Jana Kirschner a řada dalších umělců. Akce se koná během celého víkendu. Ještě, než se vydáte do Mníšku, můžete zaskočit do areálu Hořejší Obory v Příbrami, kde se opět po dvou týdnech budou v sobotu dopoledne konat farmářské trhy.

Pokud chcete načerpat trochu klidu a vědomostí, Svatá Hora zve v 10 a v 11 hodin na jedinečnou možnost prohlídky hodinové věže. Těšit se můžete i na odborný výklad muže, který hodinový strojek restauroval. O víkendu bude také možnost prohlídky Svatohorského sklepení.

Milovníci filmů mohou v sobotu zamířit do Rožmitálu pod Třemšínem. Na místním zámku se bude od 21 hodin promítat film Toman. Pokud máte raději své pohodlí a nové technologie, příbramské kino v neděli od 16 hodin bude promítat animovaný film Lví král ve 3D, od 19 pak Ženy v běhu. Milovníkům vůně benzínu pak připomínáme nedělní závody rallycrossu v Sedlčanské kotlině.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: red

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz