26. 4. svátek má Oto

Neznámý muž lákal ženy do dodávky, při rozhovoru se začal obnažovat

27. října 2018   (11:05)
Neznámý muž lákal ženy do dodávky, při rozhovoru se začal obnažovat

Ve všech zadokumentovaných případech byl se svou sexuální nabídkou neúspěšný, a tak odjel pryč.


Policisté z místního oddělení Radotín prošetřují případ momentálně kvalifikovaný jako trestný čin výtržnictví.
 
Z tohoto deliktu je podezřelý mladík, který zastavoval se svou modrou dodávkou u žen čekajících v tu chvíli například na autobusové zastávce. Těch se ptal na cestu k místu nacházejícímu se  v danou chvíli doslova nedaleko. Přitom se tvářil, že vysvětlování žen kudy má jet, nechápe. Na to konto je žádal, aby nasedly k němu do vozu a cestu mu rovnou ukázaly. To naštěstí ani jedna z poškozených neudělala.

Od toho, aby sedly do modré dodávky je totiž odrazovalo především to, že mladík vždy v průběhu diskuze vytáhl z kalhot své ohanbí a začal onanovat. Zároveň osloveným ženám vždy buď naznačil nebo rovnou řekl, že potřebuje pomoci i s něčím jiným. Ve všech zdokumentovaných případech byl se svou sexuální nabídkou neúspěšný, a tak odjel pryč.

Shora popsaného jednání se měl mladík dopouštět minimálně v lokalitách Prahy 5 Zbraslav a v Příbrami. Policisté prošetřující tento případ se ale důvodně domnívají, že mladík by mohl mít takových deliktů na svědomí více. Proto se nyní obrací s výzvou na další případné poškozené.

Policisté apelují na všechny ženy či dívky, které prožily stejnou nebo obdobnou situaci, aby se přihlásily policistům na policejní služebně v Radotíně nebo se ozvaly prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Jen na vysvětlenou, podezřelého mladíka ani jeho vozidlo není možné v tuto chvíli více specifikovat, neboť by nebylo možné následně provést některé kriminalistické úkony spočívající především v rekognicích.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: por. Mgr. Tomáš Hulan
Policie ČR

autor: topDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz