24. 5. svátek má Jana

Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici

17. srpna 2018   (14:30)
Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici
foto: pribram.cz

Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice.


Z centra Příbrami se na koupaliště v Obecnici dostanete autem za pouhých deset minut. Betonová nádrž 50 x 20 m je sice již staršího data výroby, ale co je důležité – dle rozborů Krajské hygienické stanice Středočeského kraje z 1. srpna, byla voda shledána jako vhodná ke koupání a prozatím bez jakéhokoli zhoršení. Poslední výsledky jsou sice staršího data, ale protože následovalo ochlazení, pravděpodobně k žádnému razantnímu poklesu kvality nedošlo.

Na koupališti naleznete také tenisový kurt, hřiště na volejbal a nohejbal, pro děti houpačky a skluzavku s domečkem, a i když vše co se nabízí je v retro stylu, sem tam chybí dlaždice či nátěr, nic nebrání odpočinku ani příjemným zážitkům z koupání v přírodě. Restaurace je o prázdninách v provozu od 12 do 22 hodin a za celodenní vstup do areálu zaplatíte pouhých 20 Kč v případě dospěláka, děti 10 Kč.

Nádrž je napájena povrchovou vodou z Obecnického potoka. Dno má pozvolný spád, aby se zde vyřádili i neplavci. Hygienické zázemí je připraveno na kapacitu 200 osob.

Z centra Příbrami se na koupaliště v Obecnici …
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? Spánek vypadá nevinně. Zavřete oči, lehnete si… a hotovo. Jenže věda říká něco úplně … ZAJÍMAVOSTI Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Jak vypadá škola, která má přes 800 žáků, moderní areál, výuku angličtiny od první … ROZHOVOR Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Sobotní ráno začalo pro jednoho z řidičů na Příbramsku tvrdým přistáním v příkopu. … Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Pro prodej nemovitosti nestačí jen nafotit dům nebo byt a zveřejnit inzerát. Ve … PR Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Město Příbram od dubna výrazně přitvrdilo v kontrole toho, jak podnikatelé nakládají … POLITIKA Než se zeptáte doktora, ptáte se AI? Experti vydali příručku, jak nenaletět umělé inteligenci při řešení zdraví Než se zeptáte doktora, ptáte se AI? Experti vydali příručku, jak nenaletět umělé inteligenci při řešení zdraví Bolest hlavy, vyrážka nebo výsledky krevních testů? Stále více lidí dnes místo … ZDRAVOTNICTVÍ Kolvínská džungle: kraj hlohů, trnek, planých hrušek a pěnic Kolvínská džungle: kraj hlohů, trnek, planých hrušek a pěnic Jsou místa v Brdech, která člověka okouzlí třeba tajemnou krásou bučin nebo … POZNÁVÁME BRDY U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok Mezi Příbramí a Březnicí dnes večer hořel vlak Regionova. Hasiči z vozu evakuovali … AKTUALIZOVÁNO Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram byla pro mnoho lidí dlouhá léta samozřejmým místem k životu. Dnes se ale čím … NÁZOR
LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group představuje dlouhodobou vizi rozvoje Příbrami. Pod vedením zakladatele a CEO … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz