1. 8. svátek má Oskar

Nemocnice zve na gospely. Maranatha Gospel Choir přijede do Příbrami už ve středu 12. června

10. června 2024   (17:00)
Nemocnice zve na gospely. Maranatha Gospel Choir přijede do Příbrami už ve středu 12. června
foto: Martin Janota - se svolením

Koncert je pro všechny zdarma.


Již ve středu 12. června od 17 hodin se opět po roce představí před příbramskou nemocnicí gospelový soubor Maranatha Gospel Choir. Tato tradice, kterou přerušila epidemie koronaviru, trvá již řadu let. Soubor vysotupí zcela zdarma, bez nároku na honorář nejen pro zaměstnance, ale i pacienty. V případě nepřízně počasí se koncert přesune do přednáškového sálu nemocnice, pokud hezky bude, pak se akce uskuteční před hlavním vchodem.

„Už na úplném začátku, když jsme poprvé oslovili Maranathu, jsme tušili, že jejich energická a obrovsky pozitivní hudba osloví hodně lidí. Ale tak velkou odezvu, jaká pak přišla a stále přichází, jsme upřímně tehdy nečekali. Je to výborný pocit, že nápad, ochota udělat něco navíc a odvaha přivést do nemocnice hudbu, osloví tolik lidí. Další dobrou zprávou o současné společnosti je, že sbor této velikosti, kvality a rozsahu co do počtu členů i vystoupení s profesionálními umělci, přijíždí ve svém volnu k nám do nemocnice každý rok, hraje a zpívá pro čím dál více posluchačů počínaje našimi pacienty, přes naše zaměstnance až po širokou veřejnost a všichni se přitom pokaždé vzdají svého nároku na honorář. Za to si Maranatha zaslouží náš velký dík. Maranatha přijede do Příbrami už ve středu 12. června, tak si udělejte v 17 hodin čas, vezměte s sebou své blízké a přátele, a přijďte, protože jejich koncerty stojí vždycky za to," říká ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.
Kromě připravených židlí se mohou diváci usadit například i na deku na trávě, či dle libosti. Předpověď zatím slibuje přívětivé počasí, které by nemělo ve vychutnání bránit žádnému fanouškovi sborové muziky. Maranatha Gospel Choir patří k nejznámějším a dozajista nejkvalitnějším uskupením svého druhu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Moderní technika zůstala "v garáži": U požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 Moderní technika zůstala "v garáži": U požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 K požáru strniště na poli u obce Milín vyjížděly dnes odpoledne profesionální i … AKTUALIZOVÁNO Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Zatímco ještě před několika lety byly hlavním cílem letních dovolených pláže u … LIFESTYLE Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,50 Kč do 42,90 Kč … AKTUÁLNĚ Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Od páteční půlnoci bude platit na celém území Středočeského kraje období zvýšeného … AKTUÁLNĚ Březnická pouť nabídne víkend plný tradic a zábavy. Akce uzavře dvě ulice Březnická pouť nabídne víkend plný tradic a zábavy. Akce uzavře dvě ulice První srpnový víkend bude v Březnici patřit tradiční pouti, která každoročně láká … NEPŘEHLÉDNĚTE TIPY NA VÍKEND: Od street food festivalu až po parní lokomotivu. Z víkendového programu si vybere opravdu každý. TIPY NA VÍKEND: Od street food festivalu až po parní lokomotivu. Z víkendového programu si vybere opravdu každý. První srpnový víkend na Příbramsku nabídne opravdu velmi pestrý program. Milovníci … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeští hygienici provedli v dětských táborech 95 kontrol, zjistili 23 závad Středočeští hygienici provedli v dětských táborech 95 kontrol, zjistili 23 závad Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 95 … AKTUÁLNĚ Letecká záchranka v permanenci: Od slapské nehody přes zranění ve Hvožďanech až po ranní střet u Milína Letecká záchranka v permanenci: Od slapské nehody přes zranění ve Hvožďanech až po ranní střet u Milína Posádka záchranářského vrtulníku LZS Kryštof 1 zažívá v posledních hodinách mimořádně … AKTUALIZOVÁNO Cyklisté na Příbramsku pod lupou II: Když jde o život, pravidla musí ctít hlavně řidiči Cyklisté na Příbramsku pod lupou II: Když jde o život, pravidla musí ctít hlavně řidiči Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. … DOPRAVA
Trendy v bydlení pro rok 2026: Domov má být útulný, osobitý a praktický Trendy v bydlení pro rok 2026: Domov má být útulný, osobitý a praktický Trendy v interiérovém designu se letos posouvají směrem k větší útulnosti a … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz