21. 1. svátek má Běla




Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý

FOTOGALERIE
3. srpna 2015   (16:25)
Dalších 10 fotografií v galeriiNejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý

Titul neobhajoval loňský vítěz Michal Navrátil, který se v příštích dnech zúčastní MS v Kazani.



Mistrem České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě se v žulovém lomu v Hřiměždicích na Příbramsku stal šestadvacetiletý Jan Bílý. Královskou disciplínu, skoky z šestnáctimetrové věže, na 16. ročníku akce Highjump ovládl Švýcar Andreas Hulliger, který obhájil vítězství z loňska. Jeho skoky nejlépe ohodnotila porota i ve skocích z dvanáctimetrové věže a pětimetrové houpačky.

Soutěž za převážně slunečného počasí sledovalo několik tisíc lidí z vody i ze souše. Nechyběla tradiční exhibice skoků splashdiving, které jsou v Česku známé jako placáky. Skokani se při této show vrhali do vody například v zapáleném kostýmu nebo s kouřovými efekty.

Titul z loňska neobhajoval nejznámější českých skokan Michal Navrátil, který se v příštích dnech zúčastní mistrovství světa v ruské Kazani.

Velký aplaus diváků opět sklidil osmašedesátiletý několikanásobný mistr Rakouska a Švýcarska Peter Roseney. V soutěži žen zvítězila třiadvacetiletá Američanka Genevieve Bradleyová, která pochází z kolébky tohoto sportu, z Havaje.

Skokanská akce má tradičně bohatý doprovodný program. Divákům předvedli své umění například freestyloví motokrosaři Libor Podmol či Martin Koreň. Salta a přemety nad vodní hladinou ukázal Petr Civín, který soutěží ve flyboardingu. Při tomto adrenalinovém sportu se lidé vznášejí nad vodou.

Fotogalerie

Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (1) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (2) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (3) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (4) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (5) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (6) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (7) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (8) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (9) Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý (10)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: ČTK








Další články

Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery V rámci modernizace postupů přepravní kontroly Integrované dopravy Středočeského kraje … Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla Na Velkou scénu příbramského divadla se vrací oblíbené dětské představení Pohádky do … Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel Středočeští policisté se ve dnech 15. až 17. ledna zapojili do speciální … Skauti zvou veřejnost na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu Skauti zvou veřejnost na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu Příbramští skauti zvou veřejnost k zapojení do celorepublikové sbírky Světlo a teplo … „Hazard mě dostal do vězení.“ Věznice Bytíz spustila silný projekt pro školy „Hazard mě dostal do vězení.“ Věznice Bytíz spustila silný projekt pro školy Věznice Příbram – Bytíz se zapojila do nového preventivního projektu Policie ČR, … Vězenství Soumrak přípravných tříd. Příbram ji letos zřejmě otevře naposledy Soumrak přípravných tříd. Příbram ji letos zřejmě otevře naposledy Přípravná třída v Příbrami letos pravděpodobně funguje naposledy. Novela školského … Školství Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Rok 2026 přinesl několik důležitých novinek v oblasti nemocenského a sociálního … Policie varuje před podvody na Facebooku. Útočníci zneužívají ukradené účty Policie varuje před podvody na Facebooku. Útočníci zneužívají ukradené účty Policie České republiky řeší na začátku roku 2026 zvýšený počet podvodů na sociálních … Příbramská ČOV (ne)má vítěze. Vyřazený uchazeč chystá námitku Příbramská ČOV (ne)má vítěze. Vyřazený uchazeč chystá námitku Rada města vybrala nabídku na rekonstrukci příbramské čistírny odpadních vod, … Politika
Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů, krajský úřad zvažuje dotační titul na pořízení defibrilátorů Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů, krajský úřad zvažuje dotační titul na pořízení defibrilátorů Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů. Ošetřili téměř 144.000 pacientů, …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz