25. 5. svátek má Viola

Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice

FOTOGALERIE
8. října 2014   (06:36)
Další 3 fotografie v galeriiNejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice

Partnerem soutěže byl obchod Sharpets, který nabízí vše co potřebujete pro své domácí mazlíčky.


Více než 7.000 hlasů přišlo do soutěže Domácí mazlík Příbramska, která probíhala v minulých týdnech na webovém portálu pribram.cz. Do soutěže se přihlásilo téměř 60 zvířátek, která bojovala o vaší přízeň. Po měsíčním hlasování bylo rozhodnuto o vítězích. Na první místo jste vybrali roztomilé koťátko Micku, hned za ním skončila čivava Růženka a třetí místo překvapivě obsadila slepice.

Včera odpoledne došlo v prodejně Sharpets v Brodské ulici k předání poukazů na nákup, které tento obchod do soutěže věnoval. Vítěz si tak mohl vybrat zboží v hodnotě 1.500, druhý v pořadí 600 a třetí 400 Kč.

„Je to soutěž, která jede prvním rokem a překvapilo mě, kolik lidí hlasovalo. Největší překvapení pro mě byla ta slepice na třetím místě a bylo tam i několik dalších vtipných zvířat. Myslím si, že obdobná soutěž má v Příbrami smysl,“ řekla Šárka Volfová z prodejny Sharpets.

Poukaz využijí, doma mají spoustu zvířat

Majitel vítězné kočičky byl za cenu velmi vděčný, protože doma mají velké množství zvířat. „O soutěži jsme se dozvěděli náhodou na googlu a šli jsme do toho. Jezdili jsme kolem známých a prosili je o hlasy. Naštěstí žijeme ve dvou městech a máme kamarády na obou místech,“ řekl šťastný výherce.

Majitelka čivavy Růženky se o soutěži dozvěděla od kamarádky a za poukaz si vybere nějaký pelíšek nebo obleček na zimu. Naproti tomu třetí soutěží vůbec nedoufala, že se může umístit i s přihlášenou slepicí. Jak je vidět, originalita se vyplatila. 

Předání cen od veterinární kliniky Na Weilovně, která byla druhým partnerem soutěže, proběhne během dneška.

Fotogalerie

Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice () Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice (1) Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz