21. 8. svátek má Johana

Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice

FOTOGALERIE
8. října 2014   (06:36)
Další 3 fotografie v galeriiNejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice

Partnerem soutěže byl obchod Sharpets, který nabízí vše co potřebujete pro své domácí mazlíčky.


Více než 7.000 hlasů přišlo do soutěže Domácí mazlík Příbramska, která probíhala v minulých týdnech na webovém portálu pribram.cz. Do soutěže se přihlásilo téměř 60 zvířátek, která bojovala o vaší přízeň. Po měsíčním hlasování bylo rozhodnuto o vítězích. Na první místo jste vybrali roztomilé koťátko Micku, hned za ním skončila čivava Růženka a třetí místo překvapivě obsadila slepice.

Včera odpoledne došlo v prodejně Sharpets v Brodské ulici k předání poukazů na nákup, které tento obchod do soutěže věnoval. Vítěz si tak mohl vybrat zboží v hodnotě 1.500, druhý v pořadí 600 a třetí 400 Kč.

„Je to soutěž, která jede prvním rokem a překvapilo mě, kolik lidí hlasovalo. Největší překvapení pro mě byla ta slepice na třetím místě a bylo tam i několik dalších vtipných zvířat. Myslím si, že obdobná soutěž má v Příbrami smysl,“ řekla Šárka Volfová z prodejny Sharpets.

Poukaz využijí, doma mají spoustu zvířat

Majitel vítězné kočičky byl za cenu velmi vděčný, protože doma mají velké množství zvířat. „O soutěži jsme se dozvěděli náhodou na googlu a šli jsme do toho. Jezdili jsme kolem známých a prosili je o hlasy. Naštěstí žijeme ve dvou městech a máme kamarády na obou místech,“ řekl šťastný výherce.

Majitelka čivavy Růženky se o soutěži dozvěděla od kamarádky a za poukaz si vybere nějaký pelíšek nebo obleček na zimu. Naproti tomu třetí soutěží vůbec nedoufala, že se může umístit i s přihlášenou slepicí. Jak je vidět, originalita se vyplatila. 

Předání cen od veterinární kliniky Na Weilovně, která byla druhým partnerem soutěže, proběhne během dneška.

Fotogalerie

Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice () Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice (1) Nejhezčím mazlíčkem Příbramska je kočička Micka, třetí překvapivě slepice (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNO Brdská vřesoviště jsou v plném květu Brdská vřesoviště jsou v plném květu Vřesoviště vznikla v Brdech na dopadových plochách. Jsou nevídaného rozsahu a v této zeměpisné šířce a nadmořské výšce v Evropě zcela unikátní 20. srpna 2019   (11:46) Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Vzniklá škoda byla stanovena na 15 tisíc korun. 20. srpna 2019   (09:23) ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček Nedostatky se většinou opakují. 20. srpna 2019   (08:32) Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Výtěžek z této akce bude použit ve prospěch místních psích a kočičích útulků 20. srpna 2019   (06:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz