Nehodovost na Příbramsku roste, v červenci skončila jedna nehoda tragicky
FOTOGALERIE
6. srpna 2014 (09:27)
Červenec je pro příbramskou dopravní policii dalším měsícem, ve kterém řešila více nehod, než v roce 2013. Letošní rok se jich stalo hned 112 oproti 95 v loňském roce. Tento červenec navíc došlo i k dopravní nehodě s tragickými následky, když v Bratkovicích 72 letá žena nepřežila srážku s vlakem.
Nejčastější příčinou byl nesprávný způsob jízdy a následně přílišná rychlost, ta sehrála roli u 15 karambolů. Nedání přednosti v jízdě bylo důvodem 13 nehod. U pěti havárií byli řidiči pod vlivem alkoholu.
„Přibývá nehod se zvěří, evidovali jsme 15 střetů s vozidly a od začátku roku jich bylo celkem 112. Na automobilech vznikla při haváriích škoda ve výši šesti milionů korun,“ dodává závěrem policejní mluvčí Monika Schindlová.
Nejčastější příčinou byl nesprávný způsob jízdy a následně přílišná rychlost, ta sehrála roli u 15 karambolů. Nedání přednosti v jízdě bylo důvodem 13 nehod. U pěti havárií byli řidiči pod vlivem alkoholu.
„Přibývá nehod se zvěří, evidovali jsme 15 střetů s vozidly a od začátku roku jich bylo celkem 112. Na automobilech vznikla při haváriích škoda ve výši šesti milionů korun,“ dodává závěrem policejní mluvčí Monika Schindlová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Proč děláme věci, které víme, že nám škodí
Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys …
LIFESTYLE
Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž
Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu …
SPORT
Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna
Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v …
AKTUÁLNĚ
První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek
První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? …
SOUTĚŽ
Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem
Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro …
POLITIKA
Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima
Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se …
Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék
Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE
Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně …
KULTURA
Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí
Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci …
FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců
Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která …
AKTUÁLNĚ







