28. 8. svátek má Augustýn




Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra

24. listopadu 2018   (17:06)
Dalších 17 fotografií v galeriiNavštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra

Co vše najdete na letošním čokoládovém festivalu?


O čokoládovém festivalu 2018 jsme vás informovali již před víkendem. Jelikož také rádi ochutnáme nějaký ten pamlsek a cukrovinku, tak jsme se sami vydali do Estrádního sálu kulturního domu, abychom potěšili své chuťové pohárky. Akce trvá celý víkend, tedy ještě zítra máte možnost vyrazit a nakoupit si nějaké ty pochutiny.

Čokoládový festival nabízí tři hlavní části. Tou první je samotný prodej, kdy stánkaři nabízejí své nejlepší produkty. Druhou část poté tvoří hlavní stage na které probíhá kulinářská přehlídka různého druhu. Třetí část patří dětem, které zde mohou rozvinout také svou představivost za pomoci pískování.

K zakoupení je toho přehršel. Najdete tu čokoládové dortíky, sušenky, ale i čokoládové pivo. Druhů čokolád je vskutku hodně, tedy nechybí například ČokoKebab, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra. Nechybí pak ani doprovodné produkty, jako například medové placičky. Každý si zde přijde na své.

Pro více informací o konkrétním programu si přečtěte článek ZDE.
O čokoládovém festivalu 2018 jsme vás …




Fotogalerie

Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (1) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (2) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (3) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (4) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (5) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (6) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (7) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (8) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (9) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (10) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (11) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (12) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (13) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (14) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (15) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (16) Navštívili jsme čokoládový festival! Akce poběží ještě zítra (17)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: pmr








Další články

V Podlesí se rozloučí s prázdninami. Děti čeká rýžování zlata i seskok parašutistů V Podlesí se rozloučí s prázdninami. Děti čeká rýžování zlata i seskok parašutistů Poslední srpnová sobota, 29. srpna, bude v Podlesí patřit dětem, soutěžím, tanci i … NEPŘEHLÉDNĚTE Tipy na víkend: Rozlučte se s létem skvělými pokrmy a nápoji nebo některou z řady kulturních akcí! Tipy na víkend: Rozlučte se s létem skvělými pokrmy a nápoji nebo některou z řady kulturních akcí! Poslední srpnový víkend bude opět velmi rozmanitý. Milovníci dobrého jídla a pití … NEPŘEHLÉDNĚTE Česko čekají nebezpečné bouřky! Jihozápad dostal nejvyšší stupeň výstrahy Česko čekají nebezpečné bouřky! Jihozápad dostal nejvyšší stupeň výstrahy Dnešní bouřky mohou být na jihozápadě Čech mimořádně nebezpečné. Služba Estofex poprvé … AKTUÁLNĚ Piknik na Nováku je zpět. Už tuto sobotu nabídne téměř 40 stánků, chilli i novou „pivní“ soutěž Piknik na Nováku je zpět. Už tuto sobotu nabídne téměř 40 stánků, chilli i novou „pivní“ soutěž Už tuto sobotu 29. srpna se areál Nového rybníku v Příbrami znovu zaplní vůněmi a … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Lesopark Litavka i Vojtěch se mění k nepoznání. Nové iHřiště, nabíječky i lavičky z odpadu Lesopark Litavka i Vojtěch se mění k nepoznání. Nové iHřiště, nabíječky i lavičky z odpadu Lesoparky Vojtěch i Litavka se mění. Město vylepšuje naučnou stezku, doplňuje nový … AKTUÁLNĚ Konec prázdnin ve velkém stylu. Dobříšské pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu i zasloužený odpočinek Konec prázdnin ve velkém stylu. Dobříšské pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu i zasloužený odpočinek Poslední prázdninový víkend si zaslouží pořádnou tečku. Pokud ještě nevíte, kam … DOBŘÍŠ Vydejte se objevovat Velkou Ameriku, český Grand Canyon nedaleko Příbrami Vydejte se objevovat Velkou Ameriku, český Grand Canyon nedaleko Příbrami Jen necelou hodinu jízdy od Příbrami se nachází jedno z nejkrásnějších míst Českého … TIP NA VÝLET Ve Višňové vypukne Chalupářský teréňák! Děti i dospělí vyběhnou na překážky, večer přijde zábava Ve Višňové vypukne Chalupářský teréňák! Děti i dospělí vyběhnou na překážky, večer přijde zábava Poslední srpnovou sobotu bude ve Višňové pořádně živo. V sobotu 29. srpna se na … AKTUÁLNĚ Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic první třídy bude od podzimu v Česku sledovat diagnostický vůz … DOPRAVA
Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Česko zažívá krátký návrat tropických teplot. Ve čtvrtek teploty vystoupají až k 29 … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz