Návštěvníci příbramských sportovišť si za služby připlatí, ceny za plavání zůstávají pro letošek stejné
3. června 2022 (13:44)
foto: SZM Příbram
Vzhledem k vyšším provozním nákladům byly od 1. června navýšeny poplatky za adventure golf, aktivity ve sportovní hale nebo ubytování.
Od 1. června platí nový ceník služeb organizace Sportovní zařízení města Příbram (SZM), která spravuje městský aquapark s letním koupalištěm, sportovně-rekreační areál Nový rybník, zimní halu nebo rekreační chatu Granit na Šumavě. Aktuální sazby pro vstup a pronájem jsou zveřejněny na webu www.szm.pb.cz.
„Ceny za plavání se pro letošek nemění, přestože ostatní střediska SZM Příbram, pod které spadá i aquapark s venkovním koupalištěm, ceny vzhledem ke zdražování energií a dalších nákladů navyšovala. Aquapark byl z tohoto navyšování cen vynechán, a to z důvodu plánované rekonstrukce na podzim či zimu letošního roku,“ informovala tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková. Všechny předplacené vstupenky a permanentky do aquaparku jsou platné až do zahájení rekonstrukce, v současné době lze stále zakoupit permanentky v hodnotě 500 korun.
Mírné zdražení se dotklo například adventure golfu v areálu Nový rybník – rodinné vstupné za dva dospělé a dvě děti se z původních 380 korun zvedlo na 400 korun. Nově si připlatíte také za aktivity ve sportovní hale nebo pronájem ubytování. Např. nová cena za veřejné bruslení je 70 korun pro dospělého na dvě hodiny (dříve 50 korun) a 30 korun za dítě do deseti let na jednu hodinu (z 20 korun).
Zahájení sezony ve venkovním bazénu aquaparku je plánováno s ohledem na počasí na sobotu 4. června, i zde zůstaly předchozí ceny pro vstup zachovány. V provozu nadále zůstává sauna, letní otevírací dobu uvádíme níže.
Provoz sauny od 1. června do 31. srpna 2022, Aquapark Příbram
Út: 18.00–21.00, muži
St: 18.00–21.00, společná
Čt: 18.00–21.00, ženy
Út: 18.00–21.00, muži
St: 18.00–21.00, společná
Čt: 18.00–21.00, ženy
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Rekonstrukce příbramského akvaparku se oddaluje, opozice postup města kritizuje
•Příbram začíná napouštět venkovní bazén. První návštěvníky přivítá v červnu
•Hledáme místního superhrdinu, charitativní sbírka bude probíhat celé léto
Další články
Peníze po Vánocích: realita, o které se moc nemluví
Vánoce jsou za námi a s nimi i období, kdy se nad penězi přemýšlí o něco méně než …
Meteorologové vydali výstrahu kvůli silnému větru a tvorbě závějí
Od středy 31. prosince od 11:00 do pátku 2.01. 2026 do 22 hodin platí výstraha na …
Český folklor: Kritika vánoční pohádky a silvestrovských pořadů nikdy nezklamou
Vánoce jsou za námi a tím i jeden z nejoblíbenějších vánočních obyčejů. Ne, nejde o …
Vlašský ořech jako mozek a další plody, které připomínají lidské orgány
Od pradávna lidé věřili, že příroda nám dává znamení. Tvary plodů a rostlin prý …
Zajímavosti
Středočeský kraj rekordně investuje do vody: modernizace pěti projektů zajistí stabilní dodávky pitné vody
Středočeští zastupitelé schválili dotace na modernizaci pěti vodohospodářských …
Čím si připíjíme na Silvestra a Vánoce: prosecco, šampaňské nebo český sekt?
Bublinky patří k největším symbolům oslav. Na Silvestra i o Vánocích saháme po šumivém …
Zajímavosti
Last Vish Nite potřetí: Rocková a punková noc rozezní Příbram
Rock, punk a pořádná dávka energie. Už 30. prosince se v Příbrami uskuteční třetí …
Chovatelé musí být ve střehu kvůli ptačí chřipce
Rostoucí počet ohnisek ptačí chřipky a šíření nákazy může zasáhnout i Příbramsko. …
Sváteční past: Co dělat, když vám dojdou léky a ordinace je zavřená
Sváteční volno je pro většinu lidí čas klidu. Pro pacienty, kterým dojdou pravidelně …
Zdravotnictví
Tento týden nás čeká chladno a větrno, na hory dorazí i trvalejší sněžení
Pondělí 29. prosince začalo přesně podle předpovědí Českého hydrometeorologického …




