20. 4. svátek má Marcela




Našli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno

FOTOGALERIE
8. března 2016   (06:38)
Další 2 fotografie v galeriiNašli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno
foto: pribram.cz

Město nechá dopravní značení předělat.



O problémech s parkováním v centru města se hovoří již dlouhé roky. Přibližně měsíc jsou nově k dispozici parkovací místa v okolí Zámečku, která dříve byla k dispozici jen na povolení MěÚ, dnes stačí parkovací kotouč. Místa se veřejnosti uvolnila, díky tomu, že zaměstnanci města nyní parkují v areálu bývalého sběrného dvora Technických služeb města Příbram.

Pokud ale najdete místo, ještě zdaleka nemáte vyhráno. Některá parkovací místa (například před Obchodní akademií Příbram) jsou tak úzká, že při zaparkování vystoupíte z vozu jen s velkou dávkou šikovnosti a úsilí. Jak vidíte z našich snímků, řidič vedlejšího vozu by musel nastoupit přes místo spolujezdce. Vedení města si problém uvědomuje a podle tiskové mluvčí Pavlíny Svobodové budou místa přeznačena.

„Přeznačení šíře vodorovného dopravního značení parkování v ulici Tyršova před obchodní akademií se plánuje v rámci nové koncepce parkování okolo Zámečku, která je v současné době v řešení,“ odpověděla Svobodová našemu portálu.

Fotogalerie

Našli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno (1) Našli jste parkovací místo v centru? Ještě není vyhráno (2)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Pozor, Příbramačky! Prozradíme vám, jaké kabelky letos vládnou jaru Pozor, Příbramačky! Prozradíme vám, jaké kabelky letos vládnou jaru Máte slabost pro kabelky? Pak zbystřete. Nová sezona jaro léto 2026 přináší trendy, … LIFESTYLE Tretera s Gangsterem ovládli úvod Českého skokového poháru. V Martinicích rozhodoval čas Tretera s Gangsterem ovládli úvod Českého skokového poháru. V Martinicích rozhodoval čas Jubilejní 25. ročník Českého skokového poháru odstartoval v neděli 19. dubna v … SPORT Ukliďme svět kolem nás: Oslavte Den Země aktivně! Ukliďme svět kolem nás: Oslavte Den Země aktivně! Každý rok si 22. dubna lidé po celém světě připomínají Den Země – svátek, který patří … PŘÍRODA Památník chystá výstavu o ženách, které ovlivnily Dvořákovu tvorbu Památník chystá výstavu o ženách, které ovlivnily Dvořákovu tvorbu Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě chystá výstavu o osudech žen, které … NEPŘEHLÉDNĚTE Cesta k Třem Trubkám pod dohledem: Lesníci budou kácet suché stromy Cesta k Třem Trubkám pod dohledem: Lesníci budou kácet suché stromy Jistě si návštěvníci CHKO Brdy všimli, že kolem třítrubeckého zámečku je už řadu týdnů … AKTUÁLNĚ Město navrhuje odepsat přes  769 tisíc po Volejbalovém oddílu Příbram. Exekuce nic nevymohla Město navrhuje odepsat přes 769 tisíc po Volejbalovém oddílu Příbram. Exekuce nic nevymohla Zastupitelé města Příbrami budou na dubnovém jednání rozhodovat o odpisu pohledávky ve … POLITIKA Nehoda v Březnické ulici v Příbrami: Audi narazilo do octavie, u události zasahovali hasiči, na místě zranění Nehoda v Březnické ulici v Příbrami: Audi narazilo do octavie, u události zasahovali hasiči, na místě zranění Provoz v Březnické ulici v Příbrami v neděli odpoledne krátce omezila nehoda dvou … AKTUALIZOVÁNO Policie pokračuje s dohledem na dodržování rychlostních limitů Policie pokračuje s dohledem na dodržování rychlostních limitů Řidiči by měli v příštích dnech zbystřit. V týdnu od 20. do 26. dubna se policejní … DOPRAVA „Jsem připravená ničit.“ A pak to Lucie Pudilová v Lucerně opravdu udělala „Jsem připravená ničit.“ A pak to Lucie Pudilová v Lucerně opravdu udělala MMA zápasnice a příbramská rodačka Lucie Pudilová slaví další úspěch v profesionálním … SPORT
Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Jednou za rok se Příbram promění v obří dětské království. Festival Divadlo patří … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz