27. 3. svátek má Dita




Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu

22. ledna 2019   (09:30)
Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu
foto: c. Monika Schindlová, DiS.

Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti.



V nočních hodinách přišel dotyčný z hospody domů a začal nejdříve slovně urážet svou družku, následně rozbil vybavení bytu a poté i vchodové dveře do druhého bytu, kde se před ním žena schovala.

Pak neváhal vzít čtyři kuchyňské nože a začal na všechny křičet, že je pozabíjí. Celkem šest osob se před agresorem muselo uzamknout v jednom z pokojů a dokonce z nábytku vytvořit barikádu.

Po příjezdu hlídky na místo odmítal přes výzvy svého jednání zanechat, dokonce popadl odlomenou část vstupních dveří a zaútočil i na příslušníky policie. Těm se nakonec podařilo muže zpacifikovat a spoutat. Jednoho z policistů při svém řádění poranil.
Provedená dechová zkouška u muže vykázala hodnotu téměř dvě promile alkoholu.

Nyní se dotyčný nachází ve vazební věznici, zpovídat se bude z trestného činu nebezpečné vyhrožování, násilí proti úřední osobě, z porušování domovní svobody a z poškození cizí věci. Za uvedené činy mu hrozí šest měsíců až šest let pobytu za mřížemi.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
autor: top








Další články

Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční … DOBŘÍŠ Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží … ANKETA Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti … V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci … AKTUALIZOVÁNO Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova … PŘÍRODA Falešný web láká na levné dálniční známky Falešný web láká na levné dálniční známky Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes … KRIMI Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším … ZAJÍMAVOSTI
Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz