22. 11. svátek má Cecílie

Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí

25. srpna 2019   (11:31)
Dalších 55 fotografií v galeriiNádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí

V sobotu 24. srpna proběhla kulturní akce spojená s oslavou 120. výročí JPO 2 Rožmitál pod Třemšínem.


Během akce se mohli lidé svézt na šlapací kolejové drezíně, absolvovat jízdu zvláštními historickými vlaky do Březnice a shlédnout výstavu o historii místní dráhy.

Návštěvníci mohli shlédnout ukázky hasičské a historické vojenské techniky nebo zásah mladých hasičů. Příznivce turistiky potěšila putovní expozice turistických známek zřízená v historickém železničním voze.

U příležitosti tohoto výročí byla vydána též speciální turistická známka a pamětní pohlednice. Připraveno bylo i historické razítko železniční stanice Rožmitál pod Třemšínem nebo lepenkové jízdenky.


 

Během akce se mohli lidé svézt na šlapací …

Fotogalerie

Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí () Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (1) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (2) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (3) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (4) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (5) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (6) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (7) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (8) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (9) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (10) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (11) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (12) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (13) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (14) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (15) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (16) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (17) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (18) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (19) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (20) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (21) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (22) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (23) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (24) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (25) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (26) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (27) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (28) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (29) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (30) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (31) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (32) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (33) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (34) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (35) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (36) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (37) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (38) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (39) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (40) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (41) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (42) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (43) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (44) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (45) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (46) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (47) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (48) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (49) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (50) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (51) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (52) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (53) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (54)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Petr Černohorský

autor: topDalší články

Hygienici: Respiračních onemocnění přibývá, o slovo se hlásí i chřipka Hygienici: Respiračních onemocnění přibývá, o slovo se hlásí i chřipka Počet případů akutních respiračních infekcí ve Středočeském kraji pozvolna narůstá, nejvyšší nemocnost je hlášena na Příbramsku. 22. listopadu 2019   (19:02) Zbytky zahradních domků u Čekalíkovského rybníka padly dnes k zemi Zbytky zahradních domků u Čekalíkovského rybníka padly dnes k zemi Pracovníci technických služeb v těchto dnech provádí úklid celého prostoru v okolí tzv. Malé Kaňky 22. listopadu 2019   (15:54) Odsouzený zachránil život muži, který skončil po pádu v bezvědomí Odsouzený zachránil život muži, který skončil po pádu v bezvědomí Do konce trestu zbývají Lukášovi dva roky, po propuštění chce změnit svůj dosavadní život. 22. listopadu 2019   (13:32) Do skanzenu ve Vysokém Chlumci zbývá přenést poslední dvě stavby Do skanzenu ve Vysokém Chlumci zbývá přenést poslední dvě stavby „Nabídka, která v roce 1998 přišla, byla pro mě hozená rukavice a myslím, že ve spolupráci s kolegy se nám podařilo ji zvednout,“ říká k úspěšnému dokončování skanzenu jeho vedoucí PhDr. Lubomír Procházka, CSc. 22. listopadu 2019   (10:38) Svatá Hora byla v době komunismu pod dohledem Státní bezpečnosti Svatá Hora byla v době komunismu pod dohledem Státní bezpečnosti Tajná policie pořizovala snímky či filmové záběry účastníků bohoslužeb, kteří poté byli na pracovišti či jinak „kontaktováni“ a postiženi. 22. listopadu 2019   (08:33) Poslední trénink před Dakarem: Pilot fanouškům dovolí počmárat svůj nový kamion Poslední trénink před Dakarem: Pilot fanouškům dovolí počmárat svůj nový kamion Ručně psané zprávy se stanou zajímavým čtením pro soupeře, které bude česká posádka na dakarské trati nechávat za sebou 22. listopadu 2019   (06:04) Muž, který měl řídit na dálnici formuli, svou vinu odmítá Muž, který měl řídit na dálnici formuli, svou vinu odmítá K události došlo 8. září v odpoledních hodinách. 21. listopadu 2019   (17:42) Slavnostní zahájení adventu přinese bohatý program Slavnostní zahájení adventu přinese bohatý program Přichází pro mnohé nejkrásnější doba roku, doba Vánoc, které předchází adventní období. Advent v Příbrami bude zahájen v neděli 1. prosince na náměstí T. G. Masaryka. 21. listopadu 2019   (15:20) Ahoj, nazdar, čau: Dnes je světový den pozdravů Ahoj, nazdar, čau: Dnes je světový den pozdravů Každý člověk by měl dnes na ulici pozdravit minimálně deset neznámých lidí 21. listopadu 2019   (14:37) Noc venku: Lidé v 15 městech si dnes mohou vyzkoušet život bezdomovců Noc venku: Lidé v 15 městech si dnes mohou vyzkoušet život bezdomovců Město Příbram se do kampaně nezapojilo. V souvislosti s nastupující zimou však Centrum sociálních a zdravotních služeb vyhlásilo sbírku nepotřebného teplého oblečení pro osoby bez přístřeší 21. listopadu 2019   (12:33)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz