16. 9. svátek má Ludmila

Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí

25. srpna 2019   (11:31)
Dalších 55 fotografií v galeriiNádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí

V sobotu 24. srpna proběhla kulturní akce spojená s oslavou 120. výročí JPO 2 Rožmitál pod Třemšínem.


Během akce se mohli lidé svézt na šlapací kolejové drezíně, absolvovat jízdu zvláštními historickými vlaky do Březnice a shlédnout výstavu o historii místní dráhy.

Návštěvníci mohli shlédnout ukázky hasičské a historické vojenské techniky nebo zásah mladých hasičů. Příznivce turistiky potěšila putovní expozice turistických známek zřízená v historickém železničním voze.

U příležitosti tohoto výročí byla vydána též speciální turistická známka a pamětní pohlednice. Připraveno bylo i historické razítko železniční stanice Rožmitál pod Třemšínem nebo lepenkové jízdenky.


 

Během akce se mohli lidé svézt na šlapací …

Fotogalerie

Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí () Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (1) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (2) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (3) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (4) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (5) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (6) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (7) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (8) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (9) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (10) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (11) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (12) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (13) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (14) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (15) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (16) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (17) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (18) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (19) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (20) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (21) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (22) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (23) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (24) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (25) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (26) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (27) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (28) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (29) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (30) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (31) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (32) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (33) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (34) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (35) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (36) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (37) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (38) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (39) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (40) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (41) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (42) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (43) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (44) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (45) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (46) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (47) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (48) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (49) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (50) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (51) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (52) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (53) Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí (54)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Petr Černohorský

autor: topDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz