12. 3. svátek má Řehoř

Nabitý víkend a pondělí u Toyota Dolák

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
4. června 2021   (13:13)
Nabitý víkend a pondělí u Toyota Dolák
foto: PR

Po období všech omezení se konečně rozbíhají zajímavé akce. Mezi ně patří i Toyota víkend u Toyota Dolák 5.- 6. 6. a v pondělí 7.6. předpremiéra zcela nového modelu Yaris Cross


Po všech dlouhých lockdownech je tu konečně zpátky řada zajímavých akcí.

Nedávno jsme vás zvali na testovací víkend elektrokol, který se konal s podporou Toyota Dolák a už tu máme po delší odmlce způsobené epidemickými omezeními první Toyota Víkend v roce 2021 a to 5. - 6. června.

A víkend to bude nabitý. Pokud přijdete v sobotu v 9-17 hodin nebo v neděli v 9-15 hodin budete mít možnost:
  • zjistit vše o připravovaných novinkách a otestovat všechny stávající modely Toyota
  • k vidění bude i Toyota Corolla sedan ve výbavě GR Sport
  • novinkou je otevřený servis po oba dva testovací dny
  • neveřejné akční ceny pro návštěvníky po dobu testovacích dní
  • pro návštěvníky je připraveno malé pohoštění

A víkendem to nekončí. Hned v pondělí 7.6. od 10 do 17 hodin je tu předpremiéra modelu Yaris Cross, v rámci níž se můžete těšit na:
  • první možnost prohlédnutí zcela nového modelu Yaris Cross
  • Jedná se o statickou prezentaci s možností výběru ze všech barev a výbav za pomoci virtuální prohlídky vozu.
  • Již v rámci této prezentace budou přijímány předběžné objednávky za akční ceny a vůz je tedy možno se slevou až 91.000,- předobjednat.

Uvažujete-li nyní o novém voze, určitě ve svých úvahách nevynechejte Toyotu a nezmeškejte Toyota Dolák víkend a předpremiéru modelu Yaris Cross.
Po všech dlouhých lockdownech je tu konečně …
foto: PR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Bitva o přesnost i nervy: Rožmitálští rybaříci vyrazili do Příbrami Bitva o přesnost i nervy: Rožmitálští rybaříci vyrazili do Příbrami První březnová sobota patřila v Příbrami rybolovné technice. Mezi více než šedesátkou … FOTOGALERIE „Nezastavujme louky. Příbram musí růst dovnitř,“ říká starosta Konvalinka „Nezastavujme louky. Příbram musí růst dovnitř,“ říká starosta Konvalinka Jak má Příbram vypadat za deset let a kde má smysl hledat prostor pro nový rozvoj? O … ROZHOVOR Střední Čechy hledají dobrovolnické hrdiny. Začínají nominace na cenu KŘESADLO 2025 Střední Čechy hledají dobrovolnické hrdiny. Začínají nominace na cenu KŘESADLO 2025 Regionální dobrovolnické centrum (RDSC) pro Středočeský kraj zahájilo první ročník … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram vzpomíná na Františka Rajtorala. Fotbalista, na kterého se nezapomíná Příbram vzpomíná na Františka Rajtorala. Fotbalista, na kterého se nezapomíná Ve čtvrtek 12. března by oslavil narozeniny bývalý český reprezentant a příbramský … NEPŘEHLÉDNĚTE Speed Marathon se blíží. Ještě máte šanci policii zaslat tip, kde mají měřit rychlost Speed Marathon se blíží. Ještě máte šanci policii zaslat tip, kde mají měřit rychlost Řidiči nejen na Příbramsku by měli zpozornět. Policie se i letos zapojila do akce … DOPRAVA Havarovaný Volkswagen u Hluboše: Řidič vyvázl bez vážnějších zranění Havarovaný Volkswagen u Hluboše: Řidič vyvázl bez vážnějších zranění Na silnici u obce Hluboš zasahovaly ve středu odpoledne všechny složky integrovaného … Veterináři odebrali z domu ve Vranovicích přes 150 psů Veterináři odebrali z domu ve Vranovicích přes 150 psů Státní veterinární správa (SVS) při kontrole na základě obdrženého podnětu odhalila v … FOTO V Březnici zazní poprvé Ota Balage: Rocková legenda spojí síly s mladými talenty v jedinečném hudebním večeru V Březnici zazní poprvé Ota Balage: Rocková legenda spojí síly s mladými talenty v jedinečném hudebním večeru V Kulturním domě Březnice poprvé vystoupí známý zpěvák Ota Balage + band. A nejen on – … Otřesný nález na okraji Vranovic: manželský pár tam v domku provozoval ilegální množírnu Otřesný nález na okraji Vranovic: manželský pár tam v domku provozoval ilegální množírnu Ve Vranovicích u Rožmitálu pod Třemšínem zasahovala v úterý 10. března Policie ČR … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Má mladá generace důvod v Příbrami zůstat? Data i hlasy mladých mluví jasně Má mladá generace důvod v Příbrami zůstat? Data i hlasy mladých mluví jasně Otázka, která se v Příbrami vrací stále častěji: Má mladá generace důvod ve městě … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz