28. 1. svátek má Otýlie




Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb

31. října 2022   (10:22)
Dalších 10 fotografií v galeriiNa zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

O komfort spoluobčanů během zimy se bude starat 5 velkých silničních sypačů a 7 chodníkových.


Irena Hofmanová se od letošního listopadu stane novou ředitelkou Technických služeb města Příbram. Hned několik týdnů po vstupu do její funkce ji čeká křest. Ne ohněm, ale zimou. Blíží se období sněhových nadílek a s tím spojené zimní údržby.

„Pro mě je to první zkušenost se zimní údržbou, takže z toho mám trochu obavy, protože všechno neznám úplně do detailu. Vše je ale zajištěno po personální stránce lidmi, kteří to dělají několik let a vím, že se na ně mohu spolehnout,“ říká Irena Hofmanová.
Podle jejího názoru jsou technické služby po technické stránce již zajištěny poměrně dobře. „Máme 5 velkých silničních sypačů a 7 chodníkových. K tomu jsme začali zapojovat i sekačky, které mají radlice a další vybavení. V zimě používáme i traktory.“
Technické služby jsou připraveny provádět údržbu i ručně, a to tam, kde to za pomoci strojové techniky nelze. Na skladě je aktuálně na posyp zhruba 800 tun soli. Na letošní zimu bude navíc k dispozici i jeden nový chodníkový sypač Multicar. „Příprava na zimu je zajištěna a můžeme se do toho vesele pustit,“ říká s optimismem nová ředitelka.

Fotogalerie

Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (1) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (2) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (3) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (4) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (5) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (6) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (7) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (8) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (9) Na zimu jsme připraveni, říká budoucí ředitelka technických služeb (10)

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Silná námraza v Brdech láme větve. Vojenské lesy varují před vstupem do hřebenových partií Silná námraza v Brdech láme větve. Vojenské lesy varují před vstupem do hřebenových partií V nejvyšších partiích Brd panují v posledních dnech nebezpečné podmínky. V polohách … V Příbrami byly nalezeny použité injekční stříkačky. Strážníci je zajistili k odborné likvidaci V Příbrami byly nalezeny použité injekční stříkačky. Strážníci je zajistili k odborné likvidaci Strážníci Městské policie Příbram během své pravidelné hlídkové činnosti opět … Chřipková epidemie pokračuje. Ještě pár týdnů bude nemocných přibývat Chřipková epidemie pokračuje. Ještě pár týdnů bude nemocných přibývat Ve Středočeském kraji v uplynulém týdnu vzrostl počet lidí s respiračními onemocněními … Pokračováním kamenných zastavení křížové cesty bude sochařské dílo Smíření a odpuštění Pokračováním kamenných zastavení křížové cesty bude sochařské dílo Smíření a odpuštění Na prosincovém zasedání Zastupitelstva města Dobříše bylo téměř jednomyslně schváleno … Falešní policisté opět útočí. Dvě ženy přišly o více než milion korun Falešní policisté opět útočí. Dvě ženy přišly o více než milion korun Středočeští kriminalisté aktuálně vyšetřují hned dva případy podvodů, při nichž se … Středočeský kraj investuje 10,7 milionu do rozvoje turismu Středočeský kraj investuje 10,7 milionu do rozvoje turismu Krajští zastupitelé schválili poskytnutí dotací na podporu rozvoje destinačních … Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Útulek v Lazci hlásí nejlepší svátky za roky: žádní vystrašení psi na Silvestra a … Zvířata Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem V úterý 27. ledna dopoledne vyjížděli hasiči k požáru budovy v Novém Dvoře u Rožmitálu … FOTO V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 míst pro lidi s demencemi. V krajských …
Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Rada města Příbrami neschválila vyhlášení stavební uzávěry na Fantově louce. Pro návrh … Politika
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz