21. 2. svátek má Lenka

Na zabijačkových hodech prodejci netratili

17. listopadu 2018   (13:01)
Dalších 18 fotografií v galeriiNa zabijačkových hodech prodejci netratili

Na včerejší akci se prodaly stovky kilogramů jitrnic a jelítek. Prodejci byli poptávkou zaskočeni.



Zabijačkové hody na náměstí 17. listopadu probíhaly včera od 9 do 18 hodin. Kromě tradičních zabijačkových pochoutek se tu prodávaly také maďarské klobásy, hořčice a marmelády, koření a velký výběr měli i milovníci něčeho sladkého k zakousnutí. Objevil se i stánek s hračkami a šatstvem. Zatímco dospělí ochutnávali „prdelačku“, děti se radovaly z cukrové vaty. Někteří si přišli jen poslechnout pár písniček při svařáku nebo horké medovině.

Ačkoli ceny nebyly nejnižší, prodejci netratili. Ještě za brzkého odpoledne, když se s končící pracovní dobou teprve začínaly tvořit delší fronty, neměl řezník téměř co nabídnout. „Prodali jsme 150 kg jitrnic, 80 kg jelit, 70 kg tlačenky, nějaké uzené maso. Ovar už nemáme, toho se snědlo čtyřicet kilo, zabíjačkové polévky asi 89 litrů. Sami jsme překvapení, vloni se toho prodalo méně, a to jsou teprve dvě odpoledne,“ prozradil řezník Jaroslav Vacata.

Kdo přišel po třetí hodině odpolední, na jitrnicích si už také nepochutnal. Je vidět, že Příbramákům maso chutná.
Zabijačkové hody na náměstí 17. listopadu …

Fotogalerie

Na zabijačkových hodech prodejci netratili (1) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (2) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (3) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (4) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (5) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (6) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (7) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (8) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (9) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (10) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (11) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (12) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (13) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (14) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (15) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (16) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (17) Na zabijačkových hodech prodejci netratili (18)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli … Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé … ANKETA Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a … Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Debata o větrných elektrárnách na Příbramsku vstoupila do nové fáze. Většina obcí už … NEPŘEHLÉDNĚTE Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Máte chuť objevit zákoutí Příbrami, o kterých jste doposud ani netušili, že existují? … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Při toulkách lesem se setkáme s nevšední krásou všude kolem nás. Když nemám zrovna … POZNÁVÁME BRDY Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál … NEPŘEHLÉDNĚTE Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. …
Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz