23. 5. svátek má Vladimír

Na víkend se přes den oteplí, v noci může při zemi mrznout

22. září 2022   (09:06)
Na víkend se přes den oteplí, v noci může při zemi mrznout
foto: freepik

Dnes teploty vystoupají na 12 až 16 stupňů Celsia.


V Česku se ve zbytku týdne postupně oteplí, v neděli teploměr ukáže až 19 stupňů Celsia. Meteorologové očekávají přeháňky nebo slabý déšť. V noci se můžou objevit přízemní mrazíky, které hlavně v pátek můžou ohrozit vegetaci, zejména některé druhy zeleniny. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Dnes teploty vystoupají na 12 až 16 stupňů Celsia, v dalších dnech až do neděle předpověď hlásí teplotní maxima vždy o jeden stupeň výše každý den. V neděli by tak mělo být 15 až 19 stupňů.
V noci se teploty budou držet většinou mezi třemi a deseti stupni Celsia. Přízemní mrazíky by se měly dnes a v sobotu objevit ojediněle, v pátek četněji, zejména při déletrvajícím vyjasnění.
Obloha bude dnes a v pátek oblačná až polojasná, v sobotu se začne zatahovat. Neděle by tak sice měla být nejteplejší, ale i srážkově nejbohatší.

Po víkendu se teploty ještě do úterka udrží přes den až na 19 stupních Celsia, pak se podle předpovědi mírně ochladí. Ve středu a ve čtvrtek by se nejvyšší denní teploty neměly dostat nad 16 stupňů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok Mezi Příbramí a Březnicí dnes večer hořel vlak Regionova. Hasiči z vozu evakuovali … AKTUALIZOVÁNO Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram byla pro mnoho lidí dlouhá léta samozřejmým místem k životu. Dnes se ale čím … NÁZOR LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group představuje dlouhodobou vizi rozvoje Příbrami. Pod vedením zakladatele a CEO … ROZHOVOR „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář Divadlo A. Dvořáka v Příbrami patří k institucím, které mají v regionu výjimečné … ROZHOVOR Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tento víkend se budou na Příbramsku konat tři velké a dlouho očekávané akce - Divadlo … NEPŘEHLÉDNĚTE Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Stavbaři v polovině června zbourají most přes dálnici D4 poblíž Jíloviště u Prahy a … Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Hračka pro děti za pár tisíc, nebo sofistikovaný nástroj pro zloděje a lidi bez špetky … AKTUALIZOVÁNO Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ … KULTURA Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč … DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz