20. 7. svátek má Ilja




Na víkend se nám podle meteorologů vyčasí

15. června 2018   (08:00)
Na víkend se nám podle meteorologů vyčasí
foto: ČHMÚ a ilustr.

Podle předpovědi by nám především v sobotu nemělo chybět sluníčko a znovu by se měly vracet teploty okolo 25°C


O víkendu nás čeká opět větší množství akcí pod širým nebem, jak vám prozradíme v jednom z dalších článků. Jaké bude v těchto dvou volných dnech počasí? Tentokrát pro vás máme z Českého hydrometeorologického ústavu velmi příznivé informace. Sluníčka a oteplení bychom si měli užívat zejména v sobotu. Teploty začnou pomalu šplhat i kousek pod tropickou třicítku.

Předpověď počasí pro Středočeský kraj na sobotu 16.6. a na neděli 17.6.2018
Aktuálně není v platnosti výstraha na nebezpečné hydrometeorologické jevy, ale v průběhu neděle se mohou ojediněle vyskytnout silné bouřky.

Aktuální předpověď
15.06.2018 Čas vydání: 06.30
Předpověď počasí pro Středočeský kraj na pátek 15.6. a na sobotu 16.6.2018:


Předpověď na pátek
Situace: Počasí bude ovlivňovat výběžek vysokého tlaku vzduchu od jihozápadu.

Počasí (06-22): Jasno až polojasno, během dne přechodně až oblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 21 až 24 °C, v Polabí až 26 °C. Slabý proměnlivý nebo severní vítr 1 až 4 m/s.
Rozptylové podmínky: ráno mírně nepříznivé, během dne většinou dobré.
O víkendu nás čeká opět větší množství akcí …
foto: ČHMÚ a ilustr.

Předpověď na noc a sobotu
Situace: Od jihozápadu k nám bude zasahovat výběžek vyššího tlaku vzduchu.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 13 až 10 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno.

Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Během dne místy až oblačno. Nejvyšší teploty 23 až 26 °C, v Polabí až 28 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s. Rozptylové podmínky: v noci a ráno mírně nepříznivé, během dne většinou dobré.

Předpověď na neděli (00-24): Polojasno až oblačno, zpočátku ojediněle, během dne místy přeháňky a ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 28 °C. Slabý proměnlivý, během dne mírný západní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s, v bouřkách přechodně zesílí.
Předpověď na noc a sobotu
Situace: Od …
foto: ČHMÚ a ilustr.
Meteogramy modelu Aladin
Meteogramy modelu Aladin
foto: ČHMÚ a ilustr.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČHMÚ a ilustr.
autor: mip








Další články

Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. … FOTOGALERIE Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku … AKTUÁLNĚ Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Na Štvanici se chystá zápas, který má přesah i mimo sport. Souboj o královnu … SPORT Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Stojíte u gatu, v ruce letenka, v hlavě dovolená — a najednou vám oznámí, že do … NEPŘEHLÉDNĚTE Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než písmo, chutná jinak ve vesmíru a obsahuje stovky aromat, které by … ZAJÍMAVOSTI Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Středočeská přírodní koupaliště mají většinou výbornou kvalitu vody. Jedinou výjimkou … AKTUÁLNĚ Taxík Maxík: dostupná doprava pro seniory a držitele ZTP v Příbrami Taxík Maxík: dostupná doprava pro seniory a držitele ZTP v Příbrami Taxík Maxík funguje v Příbrami od roku 2023 a od té doby pomáhá seniorům a držitelům … NEPŘEHLÉDNĚTE Nové řemeslo, nová šance: Ve Věznici Příbram úspěšně završili vzdělávání i program proti recidivě Nové řemeslo, nová šance: Ve Věznici Příbram úspěšně završili vzdělávání i program proti recidivě Ve Věznici Příbram skončily v uplynulých týdnech dvě významné aktivity zaměřené na … NEPŘEHLÉDNĚTE Lékařský dům v Příbrami: město převzalo projekt. Teď musí ukázat, že dostupná péče je pro něj priorita Lékařský dům v Příbrami: město převzalo projekt. Teď musí ukázat, že dostupná péče je pro něj priorita Po roce debat o budoucnosti budovy bývalé II. polikliniky se Příbram rozhodla jít … POLITIKA
Záchranná akce se šťastným koncem: Hasiči ruku v ruce s ochránci přírody vyprostili z pasti malou vydru Záchranná akce se šťastným koncem: Hasiči ruku v ruce s ochránci přírody vyprostili z pasti malou vydru Profesionální hasiči ze Sedlčan spěchali na pomoc záchranné stanici do obce Příčovy. V … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz