20. 8. svátek má Bernard

Na Trhovkách vzniká nové sociální zařízení za téměř 6 milionů korun

6. srpna 2019   (08:43)
Na Trhovkách vzniká nové sociální zařízení za téměř 6 milionů korun

Návštěvníci kempu budou mít k dispozici moderní toalety, sprchy, kuchyňku, dřezy na mytí nádobí i pračky


V současné době finišuje dostavba nového sociálního zařízení v kempu Trhovky , který provozuje Obec Milešov. Celkové finanční náklady této stavby jsou bezmála pět milionů korun bez DPH a obec získala dotaci ve výši 50 % finančních nákladů od Ministerstva pro místní rozvoj. Stavba byla započata v září minulého roku a dokončena bude v nejbližší době. Stavbu provádí stavební firma z Milevska.
 
„Toto nové sociální zařízení přispěje ke zkvalitnění služeb pro rekreanty a návštěvníky oblasti Trhovek. Vzhledem k již probíhající letní sezoně ho budou moci návštěvníci naplno využívat v příští sezoně. K dispozici zde budou moderní toalety, sprchy, kuchyňka, dřezy na mytí nádobí i pračky," uvedl pro pribram.cz Jiří Vokrouhlík, starosta obce Milešov.
 
Trhovky jsou největším z trojice kempů, které obec Milešov na březích Orlického jezera provozuje. Dalšími kempy, které obec spravuje, jsou Popelíky a Bor.

„Zatím je návštěvnost kempů srovnatelná s minulým rokem, který byl nejlepší za několik posledních let. S tím samozřejmě souvisí i větší zátěž pro obecní komunální služby a pro všechny zaměstnance Obce Milešov. V kempu Bor letos návštěvníci nově používají zánovní kontejnerové sociální zařízení, které jsme zakoupili z kempu Branná,“ uvádí Jiří Vokrouhlík na webových stránkách obce.

V současné době finišuje dostavba nového …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Brdská vřesoviště jsou v plném květu Brdská vřesoviště jsou v plném květu Vřesoviště vznikla v Brdech na dopadových plochách. Jsou nevídaného rozsahu a v této zeměpisné šířce a nadmořské výšce v Evropě zcela unikátní 20. srpna 2019   (11:46) Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Vzniklá škoda byla stanovena na 15 tisíc korun. 20. srpna 2019   (09:23) ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček Nedostatky se většinou opakují. 20. srpna 2019   (08:32) Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Výtěžek z této akce bude použit ve prospěch místních psích a kočičích útulků 20. srpna 2019   (06:19) Rostou! Houbaři nosí plné koše Rostou! Houbaři nosí plné koše V posledních dnech konečně nosí houbaři domů plné košíky. 19. srpna 2019   (18:46) Černý s Černohorským zažili na Barumce hořký konec sezony Černý s Černohorským zažili na Barumce hořký konec sezony Černého mrzí neúspěch i kvůli fanouškům, kteří mu vyjadřovali po několik dní opět obrovskou podporu! 19. srpna 2019   (15:38) Video: Chodec přebíhající silnici u Cukráku nepřežil střet s projíždějícím autem Video: Chodec přebíhající silnici u Cukráku nepřežil střet s projíždějícím autem V neděli odpoledne omezila vážná dopravní nehoda provoz na silnici I/4 19. srpna 2019   (12:51) Psí útulek v Lazci má další dva nové nalezence Psí útulek v Lazci má další dva nové nalezence Oba dva kříženci byli odchyceni v Příbrami 19. srpna 2019   (10:36) Přes dobříšský „šišoun“ projedou už i dlouhé autobusy Přes dobříšský „šišoun“ projedou už i dlouhé autobusy Úprava kruhového objezdu byla potřeba po nasazení delších autobusů na trase do Prahy 19. srpna 2019   (08:38) Dobrovolníci pomáhají v Nemocnici Na Pleši onkologicky nemocným pacientům Dobrovolníci pomáhají v Nemocnici Na Pleši onkologicky nemocným pacientům Dobrovolník by měl být empatický a otevřený člověk. Je dobré, když se dokáže na pacienta napojit a vycítit, zda je zrovna vítán, či zda pacient nemá zájem o společnost, protože i to se může stát, říká Mgr. Dina Rišianová, koordinátorka dobrovolníků Amelie 19. srpna 2019   (06:18)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz