16. 5. svátek má Přemysl

Na slavnostním otevření nového autosalonu Kia v Příbrami vystoupila před rokem také medailistka Gabriela Soukalová

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
18. listopadu 2024   (18:30)
Na slavnostním otevření nového autosalonu Kia v Příbrami vystoupila před rokem také medailistka Gabriela Soukalová

Společnost AUTA s.r.o. působí v Příbrami již přes 30 let. Co nového se u nich za uplynulý rok událo a na čem právě pracují?


V Žižkově ulici se před rokem stávající autosalon vozů Kia a Nissan rozrostl o nové prostory, splňující náročná kritéria importéra i zákazníků.

Vedle stávajících autosalonů Kia a Nissan jste mohli před více než rokem zaznamenat čilý stavební ruch. Důvodem byla stavba další nové části tohoto již dnes komplexu na sebe navazujících autosalonů.

Do nových prostor se přesunula značka Kia, jejíž prodeje za poslední roky znatelnlně rostou a s tím i rozsah počtu vozů produktové řady. Ty by se již do původních prostor nevešly a proto byly vybudovány zcela nové prostory a to podle nejnovějších standardů současné doby. V uvolněných prostorech se zabydlela další značka v portofoliu firmy, AUTA s.r.o. a to MG.

Ve středu 15.11.2023 večer se uskutečnilo slavnostní otevření nového autosalonu Kia, jehož se účastnilo přibližně 250 hostů zejména z řad stálých zákazníků, ale i partnerů a přátel společnosti AUTA s.r.o.

Nechybělo ani slavnostní přestřižení pásky, a na pódium vystoupila jako host večera Gabriela Soukalová, bývalá reprezentantka ČR v biatlonu a medailistka z několika olympijských her, která zpříjemnila večer svým zpěvem.

A proč o tom všem, co se stalo před rokem píšeme právě nyní? Protože chceme bilancovat, co se za ten uplynulý rok stalo nového.

Společnost AUTA s.r.o., rodinná firma s více než 30letou historií, byla založena na počátku 90. let rodinou Boukalových. Již od svého začátku se zaměřuje na prodej a servis vozů pro obyvatele Příbramska a postupem času v návaznosti na poptávce zákazníků a změn na trhu rozšiřovala sortiment prodávaných vozů.

Mohlo by se zdát, že za těch 30 let už mají vše tzv. zaběhnuté a není co vymýšlet. Opak je pravdou, což právě uplynulý rok dokazuje. Kromě již zmíněného otevření zcela nového showroomu Kia, došlo k rozšíření prodeje a servisu o značku MG, která skvěle doplňuje dosavadní "flotilu" firmy. Dále byl zprovozněn servis vozů Mitsubishi a u stávajícího showroomu Opel je ve výstavbě zcela nová autolakovna. Za jeden rok toho není opravdu málo.
foto, video: Průřez historií společnosti AUTA s.r.o. a značky KIA (zdroj: AUTA s.r.o.)
Je evidentní, že ve společnosti AUTA s.r.o., i po více než 30 letech, rozhodně nespí a neustále tvoří něco nového nebo vylepšují to stávající. To vše stále s rodinnou tradicí a s cílem kvalitních, a ještě širších služeb pro stávající i nové zákazníky a zároveň s ohledem na své zaměstnance.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Vrány místo popelářů? Ve Švédsku sbírají odpadky za pamlsky. A dělají to líp než lidi Vrány místo popelářů? Ve Švédsku sbírají odpadky za pamlsky. A dělají to líp než lidi Ve švédském městě Södertälje testují projekt, který zní jako sci‑fi: divoké vrány … ZAJÍMAVOSTI Do Brd i bez auta. Cyklobusy a turistické linky propojují Plzeňsko i Příbramsko Do Brd i bez auta. Cyklobusy a turistické linky propojují Plzeňsko i Příbramsko Ačkoliv jsou autobusové linky pro turisty určené především pro Plzeňsko, využít je … DOPRAVA Jak se aktuálně vyvíjejí ceny nemovitostí v Příbrami a okolí? Jak se aktuálně vyvíjejí ceny nemovitostí v Příbrami a okolí? Realitní trh ve Středočeském kraji pokračuje i v roce 2026 v postupném růstu. Po … PR Ředitel Waldorfské školy Příbram Robert Žák: „Naším cílem je rozvíjet dítě jako celistvou osobnost“ Ředitel Waldorfské školy Příbram Robert Žák: „Naším cílem je rozvíjet dítě jako celistvou osobnost“ Jak vypadá škola, která staví na individuálním přístupu, tvořivosti a propojení … ROZHOVOR Příbram zve na výlet do minulosti: Vydejte se po stopách našich předků Příbram zve na výlet do minulosti: Vydejte se po stopách našich předků Oslavy 810. výročí města pokračují a přinášejí další zajímavou akci pro veřejnost. … HISTORIE Nenápadná akrobatka z Brd. Každé pozorování rosničky může pomoci Nenápadná akrobatka z Brd. Každé pozorování rosničky může pomoci K naším nejzajímavějším obyvatelům brdské přírody patří bezesporu rosnička zelená. … POZNÁVÁME BRDY Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na  50 000 m², jeden nezapomenutelný den Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na 50 000 m², jeden nezapomenutelný den V neděli 24. května se Příbram znovu promění v jedno velké dětské království. Festival … KULTURA LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group, vedená zakladatelem a CEO Dominikem Halmošim, zahajuje v Příbrami výstavbu … Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tento víkend nabídne opravdu pestrý program! Můžete si připomenout ukončení druhé … NEPŘEHLÉDNĚTE
Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Manažeři příbramské nemocnice čelí vážnému podezření z ovlivňování veřejných zakázek … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz