Na Příbramsku probíhala dopravní akce, zkontrolováno bylo 900 aut
20. srpna 2014 (13:25)
Po celé České republice probíhala v minulém týdnu dopravně bezpečnostní akce. Jejím cílem bylo snížení nehodovosti. Do akce se jen na Příbramsku zapojila téměř stovka policistů. Z celkem 894 zkontrolovaných vozidel byla většina v pořádku. Přestupky byly odhaleny jen v 59 případech.
Na pokutách bylo vybráno 12 tisíc korun. Většina vozidel neměla vyhovující technický stav nebo nebyli motoristé připoutáni. Někteří řidiči usedli za volant bez dokladů a tři po požití alkoholu.
„Tato akce nebyla ojedinělá, blíží se konec letních prázdnin a očekává se kvůli tomu i zvýšená hustota provozu,“ uzavřela Monika Schindlová, tisková mluvčí příbramské policie.
Na pokutách bylo vybráno 12 tisíc korun. Většina vozidel neměla vyhovující technický stav nebo nebyli motoristé připoutáni. Někteří řidiči usedli za volant bez dokladů a tři po požití alkoholu.
„Tato akce nebyla ojedinělá, blíží se konec letních prázdnin a očekává se kvůli tomu i zvýšená hustota provozu,“ uzavřela Monika Schindlová, tisková mluvčí příbramské policie.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Mosty na hraně životnosti. Kraj chystá velkou stavební rekonstrukci za stovky milionů
Středočeský kraj pokračuje v masivních investicích do silniční infrastruktury. Radní …
Galerie Františka Drtikola: výbor nenašel pochybení, ale měl výhrady. Ředitelka sama požádala o audit
Hospodaření Galerie Františka Drtikola se stalo jedním z nejdiskutovanějších bodů …
Politika
Lákavá reklama ho připravila o téměř dva miliony. Policie varuje před falešnými investičními poradci
Touha zhodnotit úspory se jednomu muži ze Zlínska krutě nevyplatila. Místo slibovaného …
Středočeský kraj otevřel hlasování. O Cenu veřejnosti bojuje 58 osobností
Středočeský kraj spustil veřejné hlasování, ve kterém mohou lidé rozhodnout o držiteli …
Příbram šokovala volejbalovou extraligu
Volejbalová Příbram zažila v sobotu 7. února večer, na který se bude dlouho vzpomínat. …
Gastro agent: Kebab house & pizza
Fast‑food má být rychlý, dostupný a cenově přívětivý. Ale i u rychlého občerstvení nás …
Fast food
Historie rožmitálského skautingu zamíří do kina. Dokument „Slibuji na svou čest“ má premiéru
Po několika letech se diváci konečně dočkají. Dokumentární film mapující více než …
Prostor po zahradnictví se uvolní. Město chce parkoviště a možná i vrátka pro školáky
Prostor v Jinecké ulici pod městským hřbitovem, kde dnes sídlí zahradnictví Petunia, …
Nepřehlédněte
Podvod za miliardy. Stovky tisíc kusů elektroniky zmizelo
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu odhalili obrovský podvod, …
Rok proměn v Porodnici Hořovice: Moderní péče, nové trendy a klidný start do života
Maminky z Příbrami a okolí často přemýšlejí, kde přivést své dítě na svět, zda v …





