21. 8. svátek má Johana




Na Příbramsku je 3780 lidí s covidem. Od začátku epidemie bylo 5555 nakažených

9. listopadu 2020   (15:43)
Na Příbramsku je 3780 lidí s covidem. Od začátku epidemie bylo 5555 nakažených
foto: pribram.cz

Příbramská nemocnice postrádá 68 nakažených zdravotníků.


Testy přes víkend potvrdily na Příbramsku nákazu koronavirem u 330 lidí. Je to o 35 méně, než za minulý víkend. Nákaza se v regionu od začátku března potvrdila u 5555 lidí, 1757 se už vyléčilo. Aktuální počet nakažených je k dnešnímu dni 3780. V souvislosti s onemocněním zemřelo na Příbramsku 18 lidí.

Nakažených zdravotníků je podle mluvčího příbramské nemocnice Martina Janoty momentálně 68. Hospitalizovaných lidí s koronavirem mírně ubylo. „Evidujeme aktuálně 83 covidových pacientů, z nichž 9 vyžaduje intenzivní péči,“ řekl Janota.
V regionu je nejvíc nemocných aktuálně zaznamenáno v Příbrami, a to 1015. Následují Sedlčany s 432 nemocnými a Dobříš s 353. V Rožmitálu pod Třemšínem hygienici evidují 190 případů a v obci Sedlec-Prčice 119. Březnice má k dnešnímu dni 98 nemocných, Nový Knín 81, Jince 61, Milín 58 a Bohutín 53 případů.
Portál pribram.cz denně, s výjimkou víkendů a státních svátků, zveřejňuje tabulku s aktuálními počty nemocných v jednotlivých obcích. Na domovské stránce je zveřejněna v horní části webu, v mobilní pak po první zprávě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka








Další články

V Osečanech na zámku se bude vdávat princezna V Osečanech na zámku se bude vdávat princezna V sobotu 22. srpna 2026 se na zámku v Osečanech odehraje událost, která tomu místu … KULTURA Parkování, bydlení i hospodaření města. Šance pro Příbram - Naše Česko představuje kandidáty Parkování, bydlení i hospodaření města. Šance pro Příbram - Naše Česko představuje kandidáty Šance pro Příbram - Naše Česko představila kandidátní listinu pro podzimní komunální … VOLBY 2026 Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Stačí večer vyrazit ven a jejich přítomnost člověk většinou pozná během několika … ZAJÍMAVOSTI Hrady a zámky po setmění ožijí. Hradozámecká noc nabídne příběhy, tajemství i romantiku Hrady a zámky po setmění ožijí. Hradozámecká noc nabídne příběhy, tajemství i romantiku Už v sobotu 22. srpna se po celé republice otevřou hrady, zámky a další památky také … AKTUÁLNĚ Havárie vodovodu v Husově ulici ochromila dopravu v Příbrami, řidiči stojí v kolonách Havárie vodovodu v Husově ulici ochromila dopravu v Příbrami, řidiči stojí v kolonách Doprava v centru Příbrami aktuálně tvrdě kolabuje kvůli havárii hlavního vodovodního … AKTUALIZOVÁNO Rozkvetlá louka jako klimatizace? U Příbrami to funguje Rozkvetlá louka jako klimatizace? U Příbrami to funguje V krajině, která se v srpnu změnila v rozpálenou kulisu, existují místa, kde se život … NEPŘEHLÉDNĚTE Kulturní jízda pro každého výletníka Čapka i Dvořáka za cenu jedné vstupenky Kulturní jízda pro každého výletníka Čapka i Dvořáka za cenu jedné vstupenky Spojte letní výlet s historií, literaturou a hudbou. Na Příbramsku a Dobříšsku můžete … TIP NA VÝLET Robotická chirurgie přichází do Příbrami. Pomůže i pacientům s nádorovými onemocněními Robotická chirurgie přichází do Příbrami. Pomůže i pacientům s nádorovými onemocněními Na začátku září zahájí Oblastní nemocnice Příbram provoz robotického chirurgického … AKTUÁLNĚ Z hospody do záchranné stanice: Neuvěřitelný příběh lišáka Větrníka z Hrachova pokračuje i po dvanácti letech Z hospody do záchranné stanice: Neuvěřitelný příběh lišáka Větrníka z Hrachova pokračuje i po dvanácti letech Dojemný životní příběh lišáka Větrníka, který jako malé osiřelé mládě našel azyl v … ZVÍŘATA
Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Německo ruší výjimku, která dovolovala čtrnácti- a patnáctiletým pít pivo nebo víno v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz