Na Příbramsku hořel stoh s balíky sena, hasiči požár bravurně zlikvidovali
13. června 2021 (09:45)
Operační středisko středočeských hasičů přijalo v neděli ráno oznámení o zahoření balíků sena na poli mezi obcemi Řeteč a Chraštičky na Příbramsku. Podle oznamovatele bylo v místě několik stohů, které obsahovaly asi tisíc balíků. Na místo vyjely tři hasičské jednotky.
Ačkoliv hrozilo reálné riziko rozšíření ohně, hasiči včasným zásahem požár zlikvidovali, zahořelo pouze deset balíků. Při požáru zasahovala profesionální jednotka z Příbrami a dobrovolné jednotky ze Zalužan a Kozárovic.
„Událost nám byl nahlášena v půl šesté, po deváté hodině se požár podařilo zlikvidovat a hasiči se vrátili zpět na svá stanoviště,“ informovala pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová s tím, že příčina zahoření je předmětem šetření.
„Událost nám byl nahlášena v půl šesté, po deváté hodině se požár podařilo zlikvidovat a hasiči se vrátili zpět na svá stanoviště,“ informovala pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová s tím, že příčina zahoření je předmětem šetření.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce
Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už …
ANKETA
Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram
Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi …
SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit
Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i …
ZAJÍMAVOSTI
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září
Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější …
AKTUÁLNĚ
Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy
Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec …
AKTUÁLNĚ
Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend?
Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší …
ZAJÍMAVOSTI
Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly
V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se …
SPORT
Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody.
Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a …
DOPRAVA
Prázdniny na zámku v Bukovanech patří dětem. Příměstské tábory nabízejí hry, výlety i kouzelná dobrodružství
Zámecký areál v Bukovanech se během letních prázdnin proměnil v místo plné dětského …





