28. 6. svátek má Lubomír

Na Příbramsku byli sraženi 3 lidé, došlo i na vážná zranění

13. května 2015   (09:02)
Na Příbramsku byli sraženi 3 lidé, došlo i na vážná zranění
foto: pribram.cz

O jednom z případu, kdy byla sražena zdravotní sestra u nehody na silnici R4 jsme vás již informovali.



Během dvou dnů byli na Příbramsku sraženi tři chodci. První nehoda se stala v pondělí 11. května v dopoledních hodinách v ulici S. K. Neumanna v Příbrami. Jednašedesátiletý řidič couval z parkoviště směrem na místní komunikaci a přitom přehlédl chodce, který šel o holi podél okraje vozovky. Muž po střetu upadl na zem a s těžkým zraněním byl sanitkou převezen do příbramské nemocnice.

V odpoledních hodinách zasahovala rychlá záchranná služba u nehody, která se odehrála na silnici I/4 v katastru obce Milín, kde se střetla dvě nákladní vozidla a uvolněné části aut pak ještě poškodily projíždějící osobní vozidlo. Viník nehody utrpěl lehké zranění, jako příčinu havárie uvedl mikrospánek a následné přejetí do protisměru, kde bokem zachytil o náklaďák. Hmotná škoda přesáhla čtvrt milionu korun.

„Zdravotní sestru, která šla na místě ošetřit zraněného muže a přecházela vozovku, následně srazila 21letá řidička ve fabii. Ta dostatečně nesnížila rychlost poté, co zahlédla zapnutá výstražná světla sanitky. Sražená žena musela být s vážným zraněním letecky transportována do nemocnice v Praze,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

K poslední havárii došlo v úterý 12. května odpoledne v Dobříši. Sedmapadesátiletá motoristka jela v osobním vozidle Pražskou ulicí a dle jejího vyjádření byla oslněna sluncem, protože si 26leté cyklistky nevšimla. Žena vedla jízdní kolo a přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce z levé strany. Při střetu utrpěla lehké zranění a po ošetření v nemocnici byl propuštěna do domácího léčení. Způsobená škoda činí 32 tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PČR
autor: red








Další články

Meteorologové vyhlásili smogovou situaci pro Prahu a Středočeský kraj. Omezte fyzickou námahu Meteorologové vyhlásili smogovou situaci pro Prahu a Středočeský kraj. Omezte fyzickou námahu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v neděli vyhlásil v Praze a Středočeském kraji … AKTUÁLNĚ Injekce, které dobyly Hollywood, mohou pomoci českým dětem. Pojišťovny řeší úhrady Injekce, které dobyly Hollywood, mohou pomoci českým dětem. Pojišťovny řeší úhrady Každé páté české dítě má obezitu. Teď se poprvé otevírá možnost, že moderní léky na … ZDRAVOTNICTVÍ Kam k vodě na Příbramsku? Objevte skryté lomy i koupaliště bez davů Kam k vodě na Příbramsku? Objevte skryté lomy i koupaliště bez davů Horké letní dny lákají k vodě, ale ne každý touží po přeplněných koupalištích a … NEPŘEHLÉDNĚTE Noc na sobotu byla tropická. Meteorologové varují, že ta dnešní může přepsat historii Noc na sobotu byla tropická. Meteorologové varují, že ta dnešní může přepsat historii Česká republika má za sebou další mimořádně teplou noc, která se na mnoha místech … AKTUÁLNĚ Nebezpečný import: Vzteklina se po letech vrátila do Itálie. Veterináři varují před adopcemi zvířat ze zahraničí Nebezpečný import: Vzteklina se po letech vrátila do Itálie. Veterináři varují před adopcemi zvířat ze zahraničí Itálie po více než deseti letech potvrdila případ vztekliny u psa dovezeného z Maroka. … NEPŘEHLÉDNĚTE Hledáme nejoblíbenější dětské hřiště v Příbrami Hledáme nejoblíbenější dětské hřiště v Příbrami Pro rodiče jsou dětská hřiště malým útočištěm: místo, kde se děti vyřádí, kde vznikají … ANKETA Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Zatímco přes den teploty šplhají k skoro čtyřicetistupňovým hodnotám, úlevu … AKTUÁLNĚ Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Objednávání levného zboží z čínských internetových obchodů se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Zní to jako sci‑fi, ale je to realita. Ve Spojených státech dostal první člověk … ZDRAVOTNICTVÍ
Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Když se v Příbrami mluví o tom, že lidé odcházejí, málokdy slyšíme opačný příběh. A … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz