6. 3. svátek má Miroslav




Na Příbramsku bude v úterý přes 31 stupňů

19. června 2023   (12:28)
Na Příbramsku bude v úterý přes 31 stupňů
foto: pixabay

V souvislosti s očekávaným vedrem meteorologové varují před možným přehřátím a dehydratací.


Teploty na Příbramsku v úterý odpoledne a v podvečer překročí 31 stupňů Celsia, informoval dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Jeho upozornění před vysokými teplotami platí od úterních 12:00 do 22:00.

V celé republice budou v úterý nejvyšší odpolední teploty v přílivu teplého vzduchu od jihozápadu v průměru stoupat na 28 až 32 stupňů. Přes 31 stupňů budou odpolední teploty místy šplhat podle meteorologů také ve středu a čtvrtek. Ve čtvrtek a v noci na pátek se pak zřejmě ojediněle od západu vyskytnou silné bouřky doprovázené nárazy větru, přívalovým deštěm a kroupami, doplnil na facebookuČHMÚ.
V souvislosti s očekávaným vedrem meteorologové varují před možným přehřátím a dehydratací. Lidem proto doporučují více pít neslazené nealkoholické nápoje a minerální vody a omezit tělesnou zátěž kolem poledne a odpoledne. Lidé by také neměli nechávat děti nebo zvířata na přímém slunci či v zaparkovaných autech.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ ČTK / ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída Když před třemi měsíci vstupovala kancelář RE/MAX Nova na příbramský realitní trh, … PR Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram zvládli důležité utkání 24. kola ČEZ extraligy. Na domácí … SPORT Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Pokud ještě nemáte plány na víkend, Příbramsko nabízí hned několik zajímavých akcí pro … NEPŘEHLÉDNĚTE Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Mezinárodní den žen, který si každoročně připomínáme 8. března, je svátkem věnovaným … Tankování v Příbrami:  Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Tankování v Příbrami: Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 33,90 Kč do 37,90 … AKTUÁLNĚ Řidič najel na sraženou zvěř Řidič najel na sraženou zvěř V pátek 6. března zasahovali hasiči u další nehody mezi Rožmitálem a Voltuší. AKTUALIZOVÁNO Příbram zakročí proti popíjení. Další ulice budou bez alkoholu Příbram zakročí proti popíjení. Další ulice budou bez alkoholu Město Příbram chystá rozšíření obecně závazné vyhlášky, která zakazuje konzumaci … BLESKOVÁ ZPRÁVA „Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy „Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný … KULTURA
Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz