Na otevření Burger Kingu v Příbrami dorazily davy lidí, fast food rozdával burgery zdarma
1. září 2023 (15:45)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Společnost Burger King, která otevřela svoji první českou restauraci před patnácti lety v Praze, potěšila Příbramáky a dnes v dopoledních hodinách představila v Brodské ulici svoji nejmodernější pobočku.
Některým obyvatelům se splnil sen a dočkali se otevření celosvětového fast foodu Burger King. Řetězec již dříve avizoval, že při otvíračce odmění prvních 100 zákazníků burgery. Již hodinu před otevřením ve frontě postávaly desítky budoucích zákazníků. Po slavnostním přestřižení pásky se lidé nahrnuli do restaurace, kde na ně již čekala obsluha. Hostesky během dopoledne rozdávaly upomínkové předměty, po kterých se po několika minutách slehla zem.
Mezinárodní síť restaurací Burger King nabízí především burgery, hranolky a chlazené nápoje, ale například také shaky, nugetky nebo cibulové kroužky. Hlavním produktem je Whopper burger, který je prodáván v 7 variantách od nejmenšího Whopper Jr. až po Triple Whopper. Skládá se z na ohni grilovaného mletého hovězího masa v housce posypané sezamovými semínky s majonézou, rajčaty, salátem, nakládanými okurkami a cibulí, případně dalšími přísadami dle přání. Burger King nabízí i produkty z rostlinných alternativ masa, nazývá je plant-based.
Každý den navštíví restaurace Burger King po celém světě více než 11 milionů lidí. Značku s historií sahající do roku 1953 přivedla do České republiky společnost AmRest. Burger King provozuje nejen síť rychlého občerstvení, ale také podporuje různé projekty a sportovní činnosti.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Začíná hlavní sezona moštování jablek
•Audiokazety se díky sběratelům a nostalgii vracejí na hudební trh
•Velká středočeská města sdílené elektrokoloběžky nenabízí
Další články
Chřipky, virózy a respirační onemocnění jsou na vzestupu v celém regionu
Spousty dětí, ale i dospělých trpí v současné době nachlazeními, virózami, ale i …
Po nehodě skončilo auto na střeše v potoce
Ve středu 10. prosince krátce před sedmou hodinou ranní byla policie přivolána k …
FOTO
Příbramské gymnázium se připojilo k studentskému protestu za klima
V úterý 9. prosince v 9:35 vyšli studenti Gymnázia Příbram před budovu školy, aby se …
ANKETA
Černé a šedé e-shopy s dálničními známkami vás mohou připravit o desetitisíce. Na co si dát pozor při nákupu?
Elektronická dálniční známka v Česku funguje už pět let. Přesto se na internetu stále …
Adventní koncert FIT SENIOR přilákal do auly přes stovku návštěvníků
Příbram se opět rozezněla adventními tóny. Třetí ročník koncertu FIT SENIOR přivedl do …
„Rozpočet je proinvestiční, máme finanční rezervu. Bazén se blíží,“ říká místostarosta Karpíšek
Město Příbram schválilo rozpočet na rok 2026 i střednědobý výhled do let 2027–2028. …
ROZHOVOR
Nové výsadby vracejí brdským lesům jejich přirozenou podobu
V CHKO Brdy probíhá řada projektů zaměřených na obnovu a podporu přirozené druhové …
Ježíšek v útulku: Adventní nadílka pro chlupáče v Lazci
V předvánočním čase se v Příbrami chystá akce, která potěší nejen psí obyvatele …
FOTOGALERIE
Dopravní omezení v Příbrami: Dlouhá ulice bude v úterý uzavřena kvůli jeřábu
Adventní doprava v Příbrami si vyžádá od řidičů další dávku trpělivosti. K už …
Doprava
Vánoce v hornickém domku i pod zemí: Muzeum láká na sváteční program a výstavu příbramských betlémů
Předvánoční atmosféra, tradiční řemesla, koledy i prohlídky podzemí. Příbramské …




