Na Nováku jsme schovali přívěsek se vzkazem. Kdo ho najde, užije si zdarma dovolenou v Řecku
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
16. července 2022 (11:42)
Portál pribram.cz ve spolupráci s cestovní kanceláří Iríny Tours přestavují soutěž o letní dovolenou pro tři osoby v řecké Leptokarii. Ubytování bude zajištěno v penzionu Billis-Margarita rooms. Termín dovolené je stanoven od 21. do 28. srpna a výherci budou moci prožít zbytek letních prázdnin v třílůžkovém pokoji s možností přistýlky. V soutěži je zahrnutý pobyt bez dopravy. Cestovní kancelář však může klientům poskytnou informace na cestu autem.
Vycestovat do Řecka a seznámit se s místem a tradicemi přímo od místních, kteří zde žijí, pracují a mají zde kořeny. To je výjimečnost našich služeb, říká majitelka cestovní kanceláře Iríny Tours Sotira Korecká.
„Odpočívat, poznávat, relaxovat u Egejského moře s výhledem na Olympské pohoří s nejvyšší horou Mytikas (2918 metrů), to je letovisko Leptokaria – v překladu „Drobné oříšky“. Městečko se pomalu rozprostírá od hor směrem k moři, kde voda obdržela ocenění „MODROU VLAJKOU“ pro svou čistotu. Zeleň, klimatické podmínky a život v uličkách je místo, kde každý najde to, co vyžaduje při své dovolené,“ seznamuje s místem dovolené Korecká.
Podmínky soutěže
Na Nováku v Příbrami jsme schovali přívěsek se vzkazem. Tato „vstupenka“ na dovolenou může být umístěna kdekoliv v areálu. Postupně budeme odtajňovat indicie, které povedou k jeho nalezení.
Výherce, který přívěsek najde, zašle jeho fotografii na email pribram@pribram.cz a zároveň nás o této skutečnosti bude informovat telefonicky na čísle 604 566 555.
Soutěž trvá od 16. července do 14. srpna (pokud nedojde k nálezu dříve).
Na Nováku v Příbrami jsme schovali přívěsek se vzkazem. Tato „vstupenka“ na dovolenou může být umístěna kdekoliv v areálu. Postupně budeme odtajňovat indicie, které povedou k jeho nalezení.
Výherce, který přívěsek najde, zašle jeho fotografii na email pribram@pribram.cz a zároveň nás o této skutečnosti bude informovat telefonicky na čísle 604 566 555.
Soutěž trvá od 16. července do 14. srpna (pokud nedojde k nálezu dříve).
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•Cvičitel: Jakmile pes začne poznávat svět, zúročuje instinkty, které mu příroda nadělila
•Farmáři na Příbramsku otevřeli samoobslužnou lednici, věří v poctivost zákazníků
•Na Příbramsku vznikla databáze, která mapuje všechny vodní obilné mlýny v České republice
Další články
Mikroplasty máme v krvi, plicích i mozku. Teď je 18letá studentka dokáže z vody odstranit z 95 %.
Mikroplasty už nejsou jen problém oceánů. Vědci je našli v lidské krvi, placentě, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Česko čeká prudké ochlazení. Zaprší, na horách může sněžit a ráno hrozí mráz
Po neděli se má opět ochlazovat a podle meteorologů se mohou ranní teploty dostat jen …
Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu?
Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek
Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech …
ZDRAVOTNICTVÍ
Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“
Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i …
ROZHOVOR
Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života
Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod …
POZNÁVÁME BRDY
Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě
U Památníku Vítězství na Slivici se v neděli 10. května uskuteční pietní akt věnovaný …
HISTORIE
Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami
V samotném centru Příbrami se nově nabízí k pronájmu atraktivní prostor o velikosti …
PR
Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent
Údržba nové dálnice D4 míří k výrazně ekologičtějšímu provozu. Společnost Via Salis …
DOPRAVA
Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert!
Tento víkend bude v Galerii Františka Drtikola připraven zajímavý program pro malé i …
AKTUÁLNĚ





