15. 8. svátek má Hana

Na Novák s rouškou, aquapark s otazníkem

30. dubna 2020   (13:52)
Na Novák s rouškou, aquapark s otazníkem

Přinášíme harmonogram postupného otevírání středisek SZM


Předpokládaný harmonogram postupného otevírání jednotlivých středisek a provozů Sportovního zařízení města Příbram v návaznosti na postupné uvolňování nařízení státu, která byla přijata z důvodu pandemie onemocnění covid-19. (Stav aktualizovaný na základě usnesení vlády České republiky ze dne 23. 04. 2020)

Hřiště pod Svatou Horou – Od 09. 04. 2020 bylo v návaznosti na postupné uvolňování sportovišť jako první znovuotevřeno hřiště pod Svatou Horou. Od 23. 04. lze na hřišti sportovat ve větších skupinkách (max. 10 osob) a za uvolněnějších podmínek.
Adventure golf Nový rybník – Za specifických podmínek funguje od 20. 04. 2020 také Adventure golf. Při hře je zapotřebí dodržovat rozestupy mezi skupinkami minimálně 2 metry, chránit si dýchací cesty rouškou a používat rukavice. Na hřiště je najednou vpuštěno max. 15 osob.
Areál Nový rybník – Celý areál Nového rybníka, včetně SeZaM bistra, které bude fungovat formou výdejního okénka bez vnitřních prostor, bude s největší pravděpodobností otevřen 11. 05. 2020, a to opět za specifických podmínek: V areálu bude přítomen dozor areálu (případně městská policie), který bude dohlížet na dodržování nařízení, jako dodržování rozestupů u bistra (ve frontě 2 m rozestup, posezení u bistra 4 – 5 m od sebe), dodržování nošení roušek (s výjimkou provozování sportovní aktivity), odstupy osob (minimálně 2 m), shlukování max. 10 osob apod. (Přesné podmínky budou specifikovány)

Uzavřena veřejnosti zůstane ohrada Minizoo a dle aktuálního rozhodnutí bude upraven provoz toalet. V provozu zatím nebude půjčovna sportovního vybavení a nadále platí zákaz prodeje ubytování. To bude v případě příznivého vývoje pandemie covid-19 povoleno od 25. 05. 2020. (Přesné podmínky budou specifikovány)

Aquapark – Plavecký bazén by se mohl veřejnosti otevřít 25. 05. 2020, avšak tyto provozy jsou natolik specifické z hlediska požadavků na hygienu, omezení pohybu osob apod., že tento termín je v tuto chvíli opravdu pouze orientační. Bližší informace a podmínky provozu, jako počet vpuštěných osob, vyloučené skupiny, požadavky na desinfekci apod. prozatím nebyly blíže specifikovány. (Přesné podmínky budou specifikovány)
Sportovní hala  – Předpokládaný termín zpřístupnění sportovní haly veřejnosti je 25. 05. 2020, avšak konkrétní požadavky na provoz opět nejsou zatím přesně dané. (Přesné podmínky budou specifikovány)

Zimní stadion – Jako první se otevře velká hala a dle vytíženosti a počtu objednávek, se bude jednat o provozu malé haly.  Spuštění provozu velké haly je předpokládáno 25. 05. 2020. (Přesné podmínky budou specifikovány)

Ubytování Zimní stadion, Aquapark a Areál Nový rybník – Dle aktuálního harmonogramu vydaného Ministerstvem zdravotnictví se za příznivého vývoje pandemie nákazy covid-19 počítá se zprovozněním ubytovacích služeb od 25. 05. 2020. (Přesné podmínky budou specifikovány)

Venkovní bazén – Otevření venkovního bazénu je jako každým rokem naplánované na 01. 06., kdy budou muset být zřejmě také upravena některá pravidla a podmínky provozu. Provoz venkovních bazénů není prozatím blíže specifikován. (Přesné podmínky budou specifikovány)
 
V tuto chvíli je nutné si uvědomit, že všechny uvedené informace jsou orientační a budou naplněny pouze za příznivého vývoje situace kolem šíření onemocnění covid-19. Harmonogram se tak může lišit od reálné situace.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: SZM
Bc. Miroslava Poláková
foto: Bc. Miroslava Poláková

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Jedna nehoda se obešla bez zranění, při druhé skončily tři osoby v nemocnici. 14. srpna 2020   (21:17) Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší. 14. srpna 2020   (18:20) Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop. 14. srpna 2020   (14:55) Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů ANO na Příbramsku nenasadilo žádného kandidáta. 14. srpna 2020   (12:23) Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Školy by měly od 1. září podle dřívějšího vyjádření ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha fungovat "jak nejnormálněji to půjde", opakovat už se nemá jarní scénář, kdy ze dne na den byly školy uzavřeny. 14. srpna 2020   (10:37) Triatlon omezí o víkendu dopravu, MHD se uzavírky netýkají Triatlon omezí o víkendu dopravu, MHD se uzavírky netýkají O víkendu 15. a 16. srpna se v Příbrami uskuteční nejen mistrovství republiky na olympijských tratích, ale také atraktivní závod tříčlenných štafet. Závod přinese dopravní omezení. 14. srpna 2020   (08:54) Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Na mnoha místech v českých diecézích se o víkendu uskuteční mariánské slavnosti. Věřící slaví nanebevzetí Panny Marie, jeden z nejvýznamnějších mariánských svátků. Velké slavnosti se konají také na Svaté Hoře. 13. srpna 2020   (19:06)
V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz