26. 7. svátek má Anna

Na několika místech na Příbramsku nasadili silničáři sněhové frézy

5. ledna 2017   (11:29)
Na několika místech na Příbramsku nasadili silničáři sněhové frézy
foto: pribram.cz

Sypače se od středy nezastavily.



Ve středních Čechách v noci opět sněžilo, sypače se od středy nezastavily. Na Kutnohorsku a Kolínsku zůstávají uzavřeny čtyři menší silnice. V okolí Votic na Benešovsku a Sedlce-Prčice na Příbramsku silničáři nasadili i sněhové frézy. Sníh se ale daří průběžně odklízet a problémy nikde nejsou hlášeny, řekl ČTK dnes ráno pracovník dispečinku krajských silničářů.

Policie opět vyjížděla k řadě nehod, bylo jich ale méně než ve středu a obešly se bez vážnějších zranění, uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Před 08:00 bylo v terénu nasazeno téměř 150 sypačů. "Sněhové přeháňky budou ustávat. Údržba probíhá průběžně a nejsou žádné komplikace," uvedl dispečer krajských cestářů. Uzavřené od středy zůstávají menší silnice u Křečovic a Chmeliště na Kutnohorsku a Sobočic a Dobrého Pole na Kolínsku.

"Je to lepší než včera (ve středu), lidé se na to více připravili," řekla k situaci na silnicích Richterová. Problémy byly podle ní například na dálnici D7, kde jedno auto skončilo po nehodě převrácené na střeše. Řidiči bourali také na zavátých úsecích silnice I/3, která je hlavním silničním tahem mezi Prahou a Táborem.

Nehoda se ráno stala i v Kosmonosech na Mladoboleslavsku, kde havarovalo nákladní auto, v Klecanech u Prahy se střetla dvě osobní vozidla. U Pavlíkova na Rakovnicku uvízl v kopci kamion a zablokoval jeden jízdní pruh.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: khj sd








Další články

Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Běh už dávno není jen o kondici nebo hubnutí. Pro mnoho mladých lidí se stal způsobem, … NÁZOR 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili Posádka Jan Dohnal – Ivo Vybíral zvítězila v 45. ročníku SILMET Rally Příbram a … SPORT Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Nad území České republiky se v neděli během časných ranních hodin začal dostávat kouř … NEPŘEHLÉDNĚTE Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Středočeský kraj chce přispět k rozšíření sítě přístrojů určených k laické resuscitaci … AKTUÁLNĚ Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové dnes rozšířili výstrahu před vznikem požárů na západní a severní Čechy, … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Orlická přehrada je dlouhodobě známá jako místo, kde žijí jedni z největších sumců v … ZVÍŘATA Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Toužíte po pořádném restartu, ale váháte, jestli letos vsadit na rychlá kola, nebo na … LIFESTYLE Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Systém Door to Door (D2D) už v Příbrami běží v prvních lokalitách a postupně se … AKTUÁLNĚ Galerie Františka Drtikola otevřela výstavu o intimitě, identitě i společenských stereotypech Galerie Františka Drtikola otevřela výstavu o intimitě, identitě i společenských stereotypech Galerie Františka Drtikola Příbram připravila novou výstavu mladého umělce Michala … KULTURA
Záchrana vydřího mláděte v Příčovech má pokračování: V Hrachově o něj teď pečují čtyřiadvacet hodin denně Záchrana vydřího mláděte v Příčovech má pokračování: V Hrachově o něj teď pečují čtyřiadvacet hodin denně Obyvatelé obce Příčovy upozornili záchranáře z Ochrany fauny ČR na podivné pískání, …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz