15. 7. svátek má Jindřich




Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu

NEPŘEHLÉDNĚTE
16. října 2021   (18:31)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do nemocnice.


Záchranné složky vyjížděly v sobotu odpoledne na náměstí 17. listopadu v Příbrami. Podle oznamovatele, který nahlásil událost na tísňovou linku záchranné služby, vyskočila žena z okna z druhého patra bytového domu. Operační důstojník na místo vyslal vrtulník, policisté zjišťují okolnosti případu.

Oznámení přijali záchranáři krátce po 17. hodině. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové zabezpečili policisté místo pro přistání a následný odlet vrtulníku. „Mohu potvrdit, že se jednalo o skok ženy z výšky, z druhého patra,“ potvrdila informace pribram.cz Richterová.
Policie na místo přivolala i hasiče, kteří za pomoci výškové techniky otevřeli policistům byt, ze kterého žena skočila, informoval redakci mluvčí hasičů Jan Sýkora.
Přibližně šedesátiletá žena byla po ošetření letecky přepravena do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. „Pacientka utrpěla mnohačetná poranění. Před odletem byla napojena na umělou plicní ventilaci,“ doplnila pro pribram.cz mluvčí záchranky Petra Homolová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Máte rádi chladivou, čistou a pramenitou vodu? Nejčastěji ji vyhledáváme někde na … ZAJÍMAVOSTI Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Nové filmy přicházejí každý týden. Premiéra střídá premiéru, streamovací služby chrlí … ZAJÍMAVOSTI Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Než se v září znovu otevře opona na domovské scéně Divadla A. Dvořáka Příbram, čeká … NEPŘEHLÉDNĚTE Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení V úterý přes náš region přešlo několik bouřek. Ta první, nejvýraznější přinesla … POČASÍ Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Policisté společně s pracovníkem BESIP uspořádali v úterý 14. července v Bohutíně … DOPRAVA Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nově zprovozněné mlžítko, které má v horkých dnech pomáhat … AKTUÁLNĚ Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Dopravní nehoda zemědělské soupravy komplikovala v úterý odpoledne provoz na místní … AKTUALIZOVÁNO Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 … AKTUÁLNĚ Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ
Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz