24. 6. svátek má Jan

Na náměstí byla právě přepadena banka!

28. prosince 2018   (14:58)
Na náměstí byla právě přepadena banka!

Právě nyní došlo k přepadení banky uprostřed města. Útočník drží uvnitř rukojmí!


Právě nyní došlo k přepadení banky UniCredit Bank na náměstí T.G. Masaryka. Dle mluvčí Policie je uvnitř zabarikádovaný útočník, který drží rukojmí. Celé náměstí je uzavřeno a probíhá evakuace okolních lidí. Na místo dorazila zásahová jednotka, neboť je pachatel ozbrojen. Bližší informace v tuto chvíli zjišťujeme. Náš redaktor je na místě události.

Aktualizováno:
Na místě je policejní vrtulník, který monitoruje situaci! Dle našich informací drží útočník 9 rukojmí a chce vyjednávat.

Jeden z rukojmí byl propuštěn před příjezdem zásahové jednotky. Nadále probíhá vyjednávání.

Z průběhu celé události pro vás připravujeme video, které zveřejníme po skončení zásahu.

Policejní mluvčí potvrdila, že útočníkovi je 28 let (1990), nicméně totožnost policie stále ověřuje.

17:02 - Na místě se v tuto chvíli ozývá policejní pyrotechnika!

Policie právě vtrhla dovnitř!

Veškeré složky míří na místo, čekáme na bližší informace.

Do banky se přesunulo několik jednotek záchranné služby, zásahový tým již opustil oblast. Čekáme na oficiální vyjádření.

Dle oficiálních informací byli všichni rukojmí osvobozeni a útočník byl zpacifikován. Nikomu se při zásahu nic nestalo. Policie krátce po 17. hodině vtrhla do objektu a celou situaci zajistila.

K celému incidentu nám poskytl exkluzivně vyjádření starosta města Jindřich Vařeka:
„Celé události se osobně zúčastnil první náměstek policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Martin Vondrášek, který dozoroval celý zásah. Při samotném zásahu, který trval pouze několik málo vteřin, neutrpěli rukojmí žádné zranění. Pachatel trestného činu byl při události drobně poraněn. Rukojmím bylo poskytnuto lékařské péče, a k dispozici měli i policejního psychologa. V budově městské policie dostali drobné občerstvení a byli k nim připuštěni i rodinní příslušníci.
Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným složkám za perfektně provedený zásah!"
Právě nyní došlo k přepadení banky UniCredit …



























Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: pmr








Další články

Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Turistika je obrovským trendem a Češi stále častěji vyrážejí do rakouských Alp nebo … NÁZOR Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit … AKTUÁLNĚ Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský … NEPŘEHLÉDNĚTE Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál Možná jste si v posledních dnech všimli změny, která se objevila v oknech naší … PR Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Během týdne bude na celém území České republiky zesilovat příliv velmi teplého … AKTUÁLNĚ Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. … ROZHOVOR U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen Na Příbramsku pokračuje série vážných dopravních nehod. Po včerejší hromadné havárii u … AKTUALIZOVÁNO Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě. Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě. Nový outfit dokáže mozek na pár minut rozsvítit jako světelnou show. Věda to … LIFESTYLE
Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem Irský šampion a partner příbramské zápasnice Lucie Pudilové, Will Fleury, v neděli … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz